Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Đumić je registrovan za ABA.

 

Nije teško zaključiti da od Marića, ili bilo kog drugog centra sa kakvom-takvom afirmacijom, nema ništa.

 

Pa, to bi bilo to od ove sezone, sad je vjerovatno onaj momenat kada treba otići na komšijski topik i čestitati na osvojenom trofeju ispunjenom cilju za ovu sezonu.

Link to comment

evo vam ga hikman, daje 4 uzastopna bacanja na kraju tekme protiv efesa. hocete li uspeti da ga registrujete do kupa?

Link to comment

Ne možemo da znamo ali ćemo da uzmemo zdravo za gotovo ovo drugo.. ako ne možemo da znamo onda je to to i nema dalje dok se ne sazna pouzdano.. mada ni to nekad nije dovoljno.. da je sam gagić rekao da mu se ne duguje mnogo, opet bi rekli aha, ali to kaže zato što se boji ili šta znam..

 

Super su ti insajderi, koji kad ih pitas kad je Dule dobio platu, kazu pre godinu dana (doduse od tad je proslo par meseci, pa dodaj i to), ali je zato Gagic dobio 22 od 26 plata. A pritom kukaju vec dve godine kako su pred gasenjem i evo sad skoro nemaju ni za kartu do Pristine. I onda kad se zapitas kako su obe stvari moguce, onda mozemo samo da konstatujemo gotovo, ne znamo, razidjite se. Pa tacno, ne znamo, ali znamo da ili nemaju pare, ili isplacuju igrace. Dakle, znamo da za jednu stvar lazu.

Link to comment

Istina je kao i obično negde između.

 

Inače ispade bezveze priča oko registrovanja igrača za ABU, na kraju možemo da registrujemo još 2 ili 3 igrača jer se juniori ne računaju :D

 

Naravno registrovaćemo nikog.

Edited by theanswer
Link to comment

Jako bitan vikend i bilo bi lepo da mi dobijemo, a Buducnost i Cedevita da izgube. A mislim da je manje vise realno da se sve to desi Onda bi bila na korak od izbegavanja 4.mesta

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...