Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gagić u suštini kaže da je tačno oni što je Bogunović pisao oko razloga odlaska. Znači čovek je bar to pogodio, još ako je pogodio da mu ne duguju mnogo možda će neko i priznati da je u pitanju kredibilniji izvor od onoga kako bi oni voleli da jeste.

 

Principijelno nije bitno dal su mu dužni 3 ili 33 plate al kako da kažem u realnosti jbg to ipak menja stvari. A naravno da je retardirano nazivati čoveka izdajnikom generalno u sportu nevezano za situaciju. Mislim wtf. Inače reče Gagić da su ga na leto zvali iz Cz, ako im je tad bio interesantan što ne bi bio i sad, tj pre mesec dana? Samo razmišljam naglas.

 

možda zato što ne bi mogli da ga registruju za aba ili el

Link to comment

Mislim wtf. Inače reče Gagić da su ga na leto zvali iz Cz, ako im je tad bio interesantan što ne bi bio i sad, tj pre mesec dana? Samo razmišljam naglas.

mozda bi lakse dosao do zakljucka kad bi razmisljao u sebi

Link to comment

Do kad je bio rok za registraciju igrača za aba ligu? Ne znam, pitam. A što se logike tiče, pa koja je logika bila da ga dovedu na leto? Istina je da je dobro odigrao protiv njih finale kls ali bio im je tu pred nosom, valjda su mogli izbliza da vide o kakvom je igraču reč.

Link to comment

To ce da ti da odgovor na prvo pitanje. Za slucaj da ga i dalje ne vidis - Zvezda je kopletirala roster u septembru i nije jurila pojacanja, sto je Radonjic mali milion puta rekao. drugim recima, mani Vujoseviceve price, nema Zvezda sa slucajem Gagic nista.

Link to comment

Pa neće jbg. Vidiš, ja sam pitao jedno a ti mi pričaš drugo. Ja mogu da verujem Radonji ko i ti Vujoševiću.

 

Timmy, prijatelju, jel treba da idem dole po skijanju i tražim jeftini punchline ili možemo da se složimo da ovaj nivo diskusije ne priliči čoveku od verujem više od 18god?

Link to comment

Tada se mozda i nije znalo da ce Bobi biti tolka zivotinja, a da ce Luka imati sasvim ok sezonu, pa je Gagic mozda i bio neka opcija, a da su pritom i njegovi menadzeri bili u fazonu da bi mu dobro dosla jedna sezona u El pre nego sto ga tapnu nekome.

Link to comment

Pa neće jbg. Vidiš, ja sam pitao jedno a ti mi pričaš drugo. Ja mogu da verujem Radonji ko i ti Vujoševiću.

 

Super, samo sto ja Vujosevicu zapravo ne mogu da verujem iz razloga koji nemaju veze sa time sto je trener suparnickog tima, sto za Radonjica tesko da je slucaj.

Link to comment

da li će prestati ovo licemerno smaranje sa gagićem? pustite čoveka da ide, umesto da budete srećni vi onako mu mazohistički zamerate što vas je izdao. šta je izdao? vaše živce i vaše nerviranje? nadjite drugog kandidata...evo recimo - DANILOVIĆ. Idealan kandidat, izvor svih vaših nerviranja.

Iznenadnim odlaskom upropastio je duletovu strategiju neutralisanja tandema Markus-Marjan. Gagara uz kapitena je bio vrlo važna poluga te strategije. U odbrani PnR Gagara je uvek bio spretniji i korisniji od Milutinova i Muslija, za razliku od te dvojice ovaj je koliko toliko branio pik. Prošle godine je pokazao da zna da se nosi sa Marjanovićem, naravno da bi mu ove godine bilo mnogo teže, napredak Marjanovića je više nego evidentan.

 

Jasno je valjda da Dule sve karte baca na ½ play-off-a gde je protivnik praktično izvestan.

Link to comment

Timmy, prijatelju, jel treba da idem dole po skijanju i tražim jeftini punchline ili možemo da se složimo da ovaj nivo diskusije ne priliči čoveku od verujem više od 18god?

 

Ne vredjaj skijanje :mad:

 

 

A ne prilici naravno, glupa sala, ni prva ni poslednja :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...