Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jel meni ovo upućeno ili kome? pošto ja znam da nisam a nisam ni pročitao ovde da je neko tvrdio da mu treba pisati ono saopštenje ili da mu treba navlačiti bilo šta..

 

Sa druge strane nismo čuli nikakav demanti niti nikakvu informaciju da mu se duguju neke ogromne pare ili više od 3,4 plate pa da to uzimamo zdravo za gotovo jer je eto Vujošević to što jeste pa ako on kaže da je nebo plavo ni to mu ne treba verovati.

 

Pa delimicno tebi, jer ti rece da ne treba uzimati zdravo za gotovo ni ovo drugo - a ja ne kontam ni sta je to drugo :) Realno, sve se svodi na nagadjanje, a da je sve bilo idealno i da je on imao tretman zvezde kluba, ne verujem bas da bi se pokupio i otisao. Kao sto ne verujem da bio najplaceniji (najredovnije) igrac a da bude 8 igrac tima. Ovaj deo za saopstenje i pretnje nije upucen tebi, vec onome ko mu je te muke i nadvio na glavu - DV. ZNaci on nahuska nalozenu masu sa ne bas previse mozga da je ovaj izdajnik, a onda Gagic treba da objasnjava kako mu se duguje 10 a ne 3 plate... ko da i bez toga nece da mu lome noge sto je Bertrans, a ne Lovernj. 

 

Sve u svemu, covek je imao sva prava da ode, ocito da pare nisu jedni razlog njegovog nezadovoljstva, a niko nema prava da mu zbog toga navlaci budale na vrat. Sto rece neko ranije, mi smo sve to vezbali godinama u rikverc pa smo vec oguglali :)

Link to comment

http://pressonline.rs/sport/kosarka/351621/gagic-otvorio-dusu-ovo-je-prava-istina-o-mom-odlasku-iz-partizana.html

 

GAGIĆ OTVORIO DUŠU: Ovo je prava istina o mom odlasku iz Partizana!

Gagić je nedavno potpisao ugovor sa turskim Gazijantepom, a otkriva da ga je pogodilo što ga je klub nazvao izdajnikom..

– Zahvalan sam na pruženoj šansi u klubu, ali ti koji me nazivaju izdajnikom treba da znaju prvo pod kojim okolnostima je moja porodica došla u Beograd 1995. godine.

– Moji ugovori nisu bili teški milione,imam porodicu i čast i zbog toga sam svoj posao odrađivao maksimalno posvećeno i profesionalno do poslednjeg treninga – kaže Gagić.

On kaže da je zbog Partizana odbio mnogo unosnije ugovore.

-Posle nastupa u reprezentaciji na Evropskom prvenstvu imao samo odlične ponude, čekao sam šansu kad su otišli stranci na mojoj poziciji. Međutim, postao sam marginalac sa malo minutažom.

Umesto izvinjena dobio sam etiketu izdajnika.. Opraštanjem duga Partizanu pokazao sam svoj odnos prema klubu – iskren je srpski centar.

Gagić je zatim otkrio zašto je odlučio da ode iz kluba:

– Jedini razlog odlaska je mala minutaža i moje nezadovoljstvo ulogom u timu. Mislim da sam zaslužio veću minutažu, da nisam igrač za klupu.

– Pogodilo me je kada su me nazvali izdajnikom i osećao sam se jako loše. Prvi sam igrač koji je nazvan izdajnikom samo zato što je odlučio da ode iz kluba iako nisam imao nijednu ponudu.

ZAŠTO JE ODBIO  ZVEZDU?

Letos je mogao da pređe u tabor večitog rivala, dobije novac i igra Evroligu, ali je odbio.

-Tačno je da me je Zvezda zvala letos u prelaznom roku. Finansijki ponuda je bila odlična, ali o njoj nijednog trenutka nisam razmišljao. Odbio sam je bez da sam pitao Vujoševića ili nekog drugog. Ne bih to nikad uradio pre svega zbog sebe a onda i zbog saigrača – rekao je Gagić.

ZABOLELE SU ME REČI PAVLOVIĆA

Gagić je na kraju istakao da ga je poruka Saše Pavlovića na društvenim mrežama da “Najjači samo ostaju” dodatno slomila, ali je otkrio da je u dobrim odnosima sa Pavlovićem i da su se čuli nekoliko puta.

 

Edited by Nebojsa
Link to comment

Čuj, bio je marginalac u situaciji kada su tri igrača pokrivala dvije pozicije u timu..ajme. So Gagić like.

 

No, dobro, barem ćemo se neko vrijeme odmaći od floskula kako, jelte, ovaj ima porodicu koju treba prehraniti i svo pravo da napusti klub jer ga ne plaćaju na vrijeme. A što ga razlikuje od 90% košarkaša i ljudi u ovoj zemlji kako..?

Link to comment

da li će prestati ovo licemerno smaranje sa gagićem? pustite čoveka da ide, umesto da budete srećni vi onako mu mazohistički zamerate što vas je izdao. šta je izdao? vaše živce i vaše nerviranje? nadjite drugog kandidata...evo recimo - DANILOVIĆ. Idealan kandidat, izvor svih vaših nerviranja.

Link to comment

naravno. ali najvise zahvaljujuci ludom vujosevicu i njegovim slepim sledbenicima.

da dodamo na to jos i omiljeni srpski sport "teoretisanje zavere", a sto je prilicno izvezbano i na ovom topiku u poslednjih 15ak stranica gde je bilo n teorija zasto je gagic "stvarno" otisao.

 

a stvari se cini najjednostavnijim/logicnijim mogucim: "– Jedini razlog odlaska je mala minutaža i moje nezadovoljstvo ulogom u timu. Mislim da sam zaslužio veću minutažu, da nisam igrač za klupu."

Link to comment

ma cela ta retorika, izdaja jebote, izdaja sportskog drustva u kome sede vujosevici, ruzici, vucelici, danilovici, mosmisliti.

Edited by ToniAdams
Link to comment

ma cela ta retorika, izdaja jebote, izdaja sportskog drustva u kome sede vujosevici, ruzici, vucelici, danilovici, mosmisliti.

 

 

Pomenuti sebe shvataju vrlo ozbiljno..jos uvek..uprkos svemu sto se desava.

Link to comment

Gagić u suštini kaže da je tačno oni što je Bogunović pisao oko razloga odlaska. Znači čovek je bar to pogodio, još ako je pogodio da mu ne duguju mnogo možda će neko i priznati da je u pitanju kredibilniji izvor od onoga kako bi oni voleli da jeste.

 

Principijelno nije bitno dal su mu dužni 3 ili 33 plate al kako da kažem u realnosti jbg to ipak menja stvari. A naravno da je retardirano nazivati čoveka izdajnikom generalno u sportu nevezano za situaciju. Mislim wtf. Inače reče Gagić da su ga na leto zvali iz Cz, ako im je tad bio interesantan što ne bi bio i sad, tj pre mesec dana? Samo razmišljam naglas.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...