Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ali sve to sto govorite ne ide Gagicu u prilog. Ozbiljne pare za 2 meseca nece videti, naigrati se previse takodje nece, a zavrsice sezonu u ekipi koja ispada iz lige, tako se ne juri angazman i ne dobija dobar ugovor.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni samo dvije stvari nisu kompatibilne. Ako pođemo od premise da je Gagić, za vrijeme njegovog vakta u Partizanu, bio neki deseti igrač po važnosti (svake godine je bilo bar tri-četiri, a nekad i više igrača bitnijih i boljih od njega - Vesterman, Lovernj, BB, SP, Mačvan, Amerikanci, Bertans, Lučić, da ne pominjem ove koji su bili njegov reper tipa Musli), s jedne strane imamo informacije koje se stalno iz kluba puštaju da se svim igračima duguje po bar nekoliko plata a da DV nije vidio dinara već 15-20 mjeseci, a sa druge da se Gagiću, tako bitnom/nebitnom, od 26 plata isplatilo najmanje 22 (što je rezultat da se udaraš nogom u dupe u Srbiji), onda ovdje neko masno laže, ili je Gagić toliko bitan šraf da se njemu ne smije dugovati a jednom Pavloviću i Mačvanu smije. Jednostavno ne poklapaju mi se priče. Ili nije tolika kriza u klubu koliko se trubi na KZŠ ili je laž da su Gagiću dugovane samo 2 plate. 

Link to comment

Djumic je zabo noz u ledja Vojvodini i napustio je u prelomnom trenutku sezone

Nikakave paralele sa ta dva slucaja,  zasedao je upravni odbor kluba iz Novog sada i odlucili su da izadju igracu u susret ...

Link to comment

Ovo jedino čini Vojvodinu gospodskijim klubom, oni su izašli u susret svom igraču koji je htio da promjeni klub, dok su u Partizanu napisali "Saopštenje"

Link to comment

Moj licni utisak je  i da se igrac korektnije poneo prema svom aktuelnom klubu ... U svakom slucaju po meni, totalno nebitno, da bi se o tome pisali romani, vise me plasi sta taj Boza moze da uradi na parketu ...

Edited by Geo
Link to comment

Nisam rekao redovno, ali je pare dobio. Vrlo verovatno da je najveći deo para za prošlu sezonu dobio na početku ove, od onih obeštećenja. To nije na vreme, ali je pare dobio, što i jeste najvažnije u njihovom slučaju.

 

Ne mozemo da znamo, ali prica je prosto cisti spin. Mislim, vec 10 godina se kuka kako nema za stipendije™, Vujosevic nije dobio platu poslednjih 19 godina siromah, a Gagic je isplacen za sve. How yes no.

Link to comment

Ne možemo da znamo ali ćemo da uzmemo zdravo za gotovo ovo drugo.. ako ne možemo da znamo onda je to to i nema dalje dok se ne sazna pouzdano.. mada ni to nekad nije dovoljno.. da je sam gagić rekao da mu se ne duguje mnogo, opet bi rekli aha, ali to kaže zato što se boji ili šta znam..

Edited by theanswer
Link to comment

Koje drugo? Vujosevic 6 meseci prica kako nisu dinara primili pola gidine jer nema. Onda u skladu sa potrebama kaze kako su igraci placeni sa nekim zakasnjenjem a bas igrom slucaja gagic najvise al ima dripac mogucnost da dobije raskid. Prelistaj malo njegove izjave unazad i videces da ih menja u zavisnosti od toga dal kuka sto nema para ko pleve ili poziva igrace na casove ljubavi. Nema tu sta da se veruje ili ne. Nemamo informaciju i nema potrebe ni da nagadjamo ni da verujemo nekome ko je dokazani lazov. Prosto gagic ima sva prava da ode, dugujemu se dosta. On zna najbolje zasto je bas sad odlucio da ode i to je to. Navlaciti mu batine izjavama da je izdajnik, da radi na uspavljivanju i klanju partizana i slicno samo se vrsi pritisak na njega i sve ostale koji pomisle nesto slicno...

Link to comment

Na sajtu kluba pise:

 

Obaveštavamo javnost da zvanični razgovori između kluba i našeg bivšeg igrača Aleksandra Marićanisu dali pozitivan rezultat i on neće nastaviti svoju karijeru u Partizanu. 
Aleksu želimo sve najbolje u daljoj profesionalnoj karijeri. 

Link to comment

Prosto gagic ima sva prava da ode, dugujemu se dosta. On zna najbolje zasto je bas sad odlucio da ode i to je to. Navlaciti mu batine izjavama da je izdajnik, da radi na uspavljivanju i klanju partizana i slicno samo se vrsi pritisak na njega i sve ostale koji pomisle nesto slicno...

Jel meni ovo upućeno ili kome? pošto ja znam da nisam a nisam ni pročitao ovde da je neko tvrdio da mu treba pisati ono saopštenje ili da mu treba navlačiti bilo šta..

 

Sa druge strane nismo čuli nikakav demanti niti nikakvu informaciju da mu se duguju neke ogromne pare ili više od 3,4 plate pa da to uzimamo zdravo za gotovo jer je eto Vujošević to što jeste pa ako on kaže da je nebo plavo ni to mu ne treba verovati.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...