Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

et MIlogled

 

Ne znam, ne poznajem Gagića. Ako se neko pokazao u celoj situaciji kao debil, to je Pavlović.

 

 

Kako nije? A Bogdan?

 

 

 

 

 

 

Nije™  :Jimmy Kowalski pdf film mode:

 

Jeste, moja greška, mada bilo je pred kraj sezone. izgleda da su tad debelog počeli da hvataju istupi te vrste

Edited by kobni zelaya
Link to comment

et MIlogled

 

Ne znam, ne poznajem Gagića. 

 

Ne poznajem ga ni ja, ali dve i po godine gledam kako se ponasa na utakmicama, kakve odluke donosi na terenu, kako pravi nameran faul na +11 u najvaznijoj utakmici sezone, kako se zalece na sudije zbog nebitne odluke u vec resenom mecu i tako dalje. Daleko mu lepa kuca i jebo ga onaj ko ga je doveo u Partizan.

Link to comment

Jeste, moja greška, mada bilo je pred kraj sezone. izgleda da su tad debelog počeli da hvataju istupi te vrste

 

To je posledica bolesti, pa ima takve ispade i javno. Sve te whiplashtm metode prema igracima on je primenjivao prakticno oduvek, samo na treninzima/u svlacionici.

Link to comment

zar neko vec nije lepo iznad objasnio da je u pitanju samo manja kulturoloska razlika? i bogdanovici i andrici su podrijetlom iz istih krajeva ka i vujosevici, bitno je da su se razumijeli na kraju  :fantom:

Link to comment

Meni je simapticno kako se apriori veruje duletu kad kaze da nije primio samo 2 ili 4 plate. Mislite da vec nije bilo prebijanja ili otpisivanja dugova? Kao npr. Sto je macvan otpisao ceo dug jesenas? Dv pravi konstrukcije kako mu se cefne a istina je ko zna gde. Gagic je relativno prosecno deblo koje je imalo tu itamo odlocnih partija i jos toliko uzasnih gde je pravio amaterske greske. Ali ako je 2 godine i to kad je partizan bio jaci igrao zapazenu ulogu i imao ozbiljnu minutazu a onda u poslednja 2 meseca dobijao minuta kao da je bezbradica ima smisla da je skontao da je bolje da proba da odigra u nekoj boljoj ligi za neke realne pare i tako zabode neki bolji ugovor dogpdine. Realno pre ce da dobije ugovor ako tamo nesto odigra nego da do kraja sezone mase peskirom i preuzme ulogu daloa. On kao i ostali igraci ima menadzera i ocito su procenili da je to bolja varijanta za njega. To da ga je zvezda trazila nema veze sa logikom i zdravim razumom pa ne kapiram da bilo ko sem potpuno zaludjenih moze da poveruje u tu vujosevicevu konstrukciju...

Link to comment

To mi govori da je Gagićeva inteligencija ekvivalentna njegovoj sportskoj inteligenciji. Sve što kažeš može da bude razlog, ali ništa od toga ne može da bude razlog da se ode usred polusezone. I svega toga je bilo i pretprošle i prošle, i ove sezone.

 

Čovek je pre dve nedelje imao veliki intervju u nekim novinama, isprdeo se o sjajnoj atmosferi na treninzima, kako su svi srećni što je ekipi konačno krenulo, bla, bla...

Мислим да грешиш. Њему је у последње време осетно опала минутажа и променила се улога. Можда је због тога попиздео па напушио неког. Можда је приговорио културно па био напушен. Не мош знати, нит можеш отписати то као могућност. Свакако је имо за тренера човека који се у клубу понаша ко боготац.

Приде је врло упитно како му је кинта исплаћивана и може бити да је проценио да му је боље да збрише негде у нормалну средину где ће да игра неометано и приде буде сигурно исплаћен за период до краја сезоне.

Edited by EmptyClip
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...