Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Koliko sam shvatio nije samo trenirao nego je bio profesionalni igrač.

znaci zofri klinja ga negde izgleda rasturio taman pred penziju pa ovaj dosao da ga opanjkava na pppu  :P

Edited by Nebojsa
Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

nema šanse da dođe kod nas. on neće da igra za džabe.

 

Ne mora bas za dzabe, treba samo odma zaposesti telefon i moliti ga da dodje da igra za kikiriki cetiri meseca. Zaradio je on kintu u Rusiji i Makabiju, mozda ima nade

Nekog drugog nema teorije da prevarimo da dodje

Edited by Giggsy
Link to comment

Slažem se. Da Marić negde za ova 4 meseca može da zabode ugovor možda i može ali uz dosta cimanja, malo ima klubova da im treba u ovom delu sezonu takav igrač, i Miško je pričao da ima mnogo problema da mu nađe klub još na leto. Treba kukati, moliti, preklinjati, smarati na fejsbuku, tviteru, instagramu. Ako ništa ne upali, poslati Daloa da mu glumi klovna

Link to comment

Maric bi bio solidan apgrejd u odnosu na izdajnika Gagica, ali ostaje jedan mali problem a to je da neko treba da mu doturi loptu pod kos... Ako ce to da radi uglavnom Tepara, a Dalo da ga menja kad je na izdisaju, strepnja mi je dublja od nade. 

Link to comment

 

 

Ipak, ostaje da se vidi da li crno-beli mogu da ispune finansijske uslove Marića i da li im je uopšte neophodan centar u nastavku sezone.

 

:lol: 

Link to comment

Maric bi bio solidan apgrejd u odnosu na izdajnika Gagica, ali ostaje jedan mali problem a to je da neko treba da mu doturi loptu pod kos... Ako ce to da radi uglavnom Tepara, a Dalo da ga menja kad je na izdisaju, strepnja mi je dublja od nade. 

nema problema, milutinov prelazi na 4 a macvanin na pleja :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...