Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ma znam bre , salim se malo ... 

Verujem da para generalno nema, ali da se nema do Nisa i nazad je iluzorno i komentarisati ... Jos samo jedan Vujosevicev performans™...

Edited by Geo
Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tako je, Dule, izdrzi. Sedi ti kuci sa sve svojom paranojom i provokacijama a mi ostali cemo se vec nekako snaci s kosarkom.

Najjace da nece da ode. Do sad su na kupu ucestvovale samo ekipe koje ispacuju svoje igrace.

Link to comment

Najjace da nece da ode. Do sad su na kupu ucestvovale samo ekipe koje ispacuju svoje igrace.

 

Ma znam da ce da ode nego me odusevljava ovolika kolicina licemerja. Covek na Kupu treba da se takmici protiv timova ciji je desetogodisnji budzet manji od jedne godine drzavnih sponzorstava Partizana i njega nije sramota da preti nedolaskom jer, mozes misliti, ne moze da plati prevoz do Nisa. :lolol:

Link to comment

klasična eskivaža i alibi za loš rad. armija grobara će ga u ponedeljak dočekati kao boga. sve je pod kontrolom. 

 

nego, jedno glupo pitanje.... kad je poslednji put organizovana neka izborna skupština, i tako te formalnosti? :fantom:

Link to comment

klasična eskivaža i alibi za loš rad. armija grobara će ga u ponedeljak dočekati kao boga. sve je pod kontrolom.

 

nego, jedno glupo pitanje.... kad je poslednji put organizovana neka izborna skupština, i tako te formalnosti? :fantom:

Ma bila pre godinu dve,znaš da smo i sliku kačili i smejali se i plakali paralelno. U nekoj maloj sali sede njih 10tak, među kojima svi pomoćni treneri, čak i onaj lik što nosi peškire. Ta slika je dovoljno pokazala kakvi smo kao organizacija. Tuga šta ljudi uradise sa klubom, a sto je najgore većina navijača ih, ne da podržava, već gleda ko boga. Tuga baš :(

Link to comment

Ma bila pre godinu dve,znaš da smo i sliku kačili i smejali se i plakali paralelno. U nekoj maloj sali sede njih 10tak, među kojima svi pomoćni treneri, čak i onaj lik što nosi peškire. Ta slika je dovoljno pokazala kakvi smo kao organizacija. Tuga šta ljudi uradise sa klubom, a sto je najgore većina navijača ih, ne da podržava, već gleda ko boga. Tuga baš :(

 

A bice vam bolje kad budete imali skupstinu u punom sastavu? Ne vjerujem sta citam ovde. :lolol:

Link to comment

dobro, izvinjavam se bloku.

 

ali to i dalje ne cini "ti sigurno nisi trenirao kosarku" validinom forumskom komunikacijom,

 

 

To se apsolutno slažem, zato sam ga i zvao da igramo ne bi li prestao da to radi. Bloče, prestani leba ti, glupo je do bola.

 

 

a na sve to blok je trenirao i rastura basket? :D

Koliko sam shvatio nije samo trenirao nego je bio profesionalni igrač.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...