Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

dakle, nakon sto si se napravio lud prosli put kad te je covek pozvao na basket nakon ovakvog budalesanja, ti ponovo to radis. e bloce, bloce...

Pristao je Blok na basket, a ja nisam uspeo da dođem u Beograd tada. Al biće dana za megdana, mada nisam više nisam siguran da ću da ga odvalim, imao je čovek internacionalnu karijeru a ja sam sve kljakaviji.

 

A za Lovernja debelo preteruje mada ni ja nisam nešto oduševljen njime, nekako mi je zarobljen između dve pozicije.

Link to comment

 

Božo Đumić ima 23 godine i igra na pozicijama centra i, po potrebi krilnog centra. Dragan Todorić kaže da je upravo onakav tim igrača kakav je Partizanu potreban posle odlaska Đorđa Gagića.

– Po svim preporukama radi se o mladom, perspektivnom igraču, jednom od boljih u nacionalnoj ligi. Morali smo da reagujemo hitno. S obzirom na to da je postojala mogućnost da bude slobodan igrač, pozvali smo ga da dođe – rekao je Todorić za ‘Novosti’.

Popularni ‘Toša’ ističe da će se sa Đumićem odmah potpisati ugovor i demantovao je da će on biti igrač Vojvodine na pozajmici u Partizanu.

– Nismo neozbiljni da se dogovorimo da dečko dobije raskid ugovora sa klubom da bi došao na probu. Ostaje samo pitanje da vidimo za koja ćemo ga takmičenja registrovati, jer imamo još dve licence za ABA ligu, a poznato je da smo u potrazi i za plejmejkerom – rekao je Todorić i dodao da postoje neka imena kada se radi o pojačanju na mestu organizatora igre, ali da ništa još uvek ništa nije konkretno.

Kad tacno  pada kineska ng ? 

Link to comment

ko da cekate Bobija Brauna da zavrsi u Kini pa toliko dugo ne mozete da dovedete pleja u pm..i nama dojadila da vas slusamo kad ce plej, mogu da zamislim kako je tek vama

Link to comment

Pristao je Blok na basket, a ja nisam uspeo da dođem u Beograd tada. Al biće dana za megdana, mada nisam više nisam siguran da ću da ga odvalim, imao je čovek internacionalnu karijeru a ja sam sve kljakaviji.

 

A za Lovernja debelo preteruje mada ni ja nisam nešto oduševljen njime, nekako mi je zarobljen između dve pozicije.

dobro, izvinjavam se bloku.

 

ali to i dalje ne cini "ti sigurno nisi trenirao kosarku" validinom forumskom komunikacijom,

Link to comment

dobro, izvinjavam se bloku.

 

ali to i dalje ne cini "ti sigurno nisi trenirao kosarku" validinom forumskom komunikacijom,

a na sve to blok je trenirao i rastura basket? :D

Link to comment

ko da cekate Bobija Brauna da zavrsi u Kini pa toliko dugo ne mozete da dovedete pleja u pm..i nama dojadila da vas slusamo kad ce plej, mogu da zamislim kako je tek vama

Sad mi samo ovakav neki scenario i ima smisla ... Potpises na dva meseca nekog ozbiljnog igraca iz Kine i ides na dza ili bu ...

 

p.s. Ne prijavljivanje ove drvne gradje iz Vojvodine za ABA ligu, opet insinuira da se mozda  nadaju bludniku pred konacnu "battle for middle earth" ... 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...