Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Realno nisu ali igrali su dve-dve i po godine, bilo je tu i dobrih partija, dakle, srecan mu put i to je to. Vise treba da se kuka na upravu jer ona snosi najvecu krivicu. Sto bi rekao bata Djora onom Ivicu, nisi sine ti kriv sto ne znas, kriv sam ja sto sam te zvao :D

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

A, to ne brini, na upravu pizdimo jos od septembra kad su nam kao najveca pojacanja doveli Andreju Milutinovica i izvesnog Kuzekoglua :D pucamo po svim savovima trenutno.

Link to comment

Izgleda da neće ni biti registrovan za ABA ligu...  Izneverovao sam koji transfer, baš smo pali na niske grane.

 

To bi bilo bas cudno.

 

Sto smo ga onda dovodili odmah sad? Ne verujem da je samo za treninge...

Link to comment

A, to ne brini, na upravu pizdimo jos od septembra kad su nam kao najveca pojacanja doveli Andreju Milutinovica i izvesnog Kuzekoglua :D pucamo po svim savovima trenutno.

 

ja upravo o ovome pričam. treba svaka strana da počne sa 3 posta kojima se pljuje uprava pa da onda možemo da se bavimo drugim stvarima kao npr učinku igrača itd

 

gagićev odlazak nam predstavlja veliki udarac i to svako normalan vidi. nema tu šta da se komentariše. imamo na petici jednog jedinog igrača koji je imao ogromne probleme sa ličnim greškama do sada. gagić je umeo da odigra neku dobru utakmicu, pogotovo u finalnoj seriji protiv zvezde prošle sezone ali za celokupan utisak je više izazivao nervoze kod prosečnog posmatrača njegove predstave na parketu nego pohvala. ista stvar kao i kod muslija. očigledno je bio cilj da milutinov igra maksimalno kako bi zapravo mogao da se proda i uzme neki dinar, a gagić je tu bio kolateralna šteta i ne mogu baš da se saosećam sa njim jer na terenu nije pokazao da je zaslužio više minuta nego što je dobio a nije više ni mlad. srećan mu put, nek uzme neke pare gde može i to je to. igrač koji ima 10p u proseku u kls mi ne uliva neko poverenje.

Edited by theanswer
Link to comment

cijenis? kao sto si procenio "prevaru" pre godinu, dve?

 

 

И где сада игра та превара од играча.У који је то велики клуб отишао после сјане сезоне у ккп.

 

###

То што је примитиван,то нема никакве везе са његовим играчким квалитетима.Јесте се поправио један сегмент игре то су слободна бацања,али зато игра леђима кошу код њега не постоји.

Све у свему жали за њим колико год хоћеш имаш право на то наравно,само његовим одласком ако буде памети више сте добили него изгубили.

Edited by teacher
no no
Link to comment

Koliko se secam prevara je Lovernj? Bloce ne moras da bude tolko tvrdoglav priznavali su ljudi svoje greske tako mozes i ti.

 

На њега сам и мислио.

Коју грешку да признам.Чак му се и химки захвалио на његовим сјајним партијама.Чудно али и они исто мисле као и ја.

27 утакмица 9,4 поена,4,4 скока у просеку.

 

 

"mali je gluplji no sto sam mislio"  :isuse:

 

:torbica:

Edited by Блок_64
Link to comment

Taj Denver je obican cinovnik.

 

Dakle, sa Djumicem smo ispucali i 19. mesto za registraciju u ABA, jel' tako? Ocekujem da potpisemo i Slavkana u epizodi 'koji ce mi kurac plej' i sa Tepicem i Daloom krenemo u operaciju Evroliga.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...