Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ko je, šta je Božo Djumić? Možda on bude nova bebica.

 

bivši igrač vojvodine i do pre pola godine solnoka. visok 210cm, 1992 godište. još nešto ? :D

Edited by BlackGeorge
Link to comment

viši je od 201, pre će biti 210. 

ispravio sam...brzo i neprecizno kucam po tastaturi :D

 

edit: ali ne bih imao ništa protiv ni da bude visok samo 201cm, samo mora onda da igra kao miloje :D

Edited by BlackGeorge
Link to comment

neki postovi su obrisani što zbog nerazumljivosti, što zbog pokušaja trolovanja, što zbog patkometrije. molio bih da se na ovom svetom mestu obraćamo temi, a ne isključivo korisnicima. ovo nije španska serija, pa da svaki post mora da sadrži i patetične izlive plitkih emocija. siguran sam da niste ni neuračunljivi ni umobolni, pa razmislite malo pre nego pritisnete Post dugme.

Link to comment

kakvo crno zezanje, vranes je bio jedan od bitnijih igraca u odbrani, a pogotovo kad se aleks povredio.

vranes bi u ovom timu bio jebeni hakim.

 

“Sport”: Vraneš pod lupom Partizana?

 

Posle odlaska Gagića, mnogo intezivnije i brže će se tražiti igrač za visoku poziciju. Dok se „sušilo mastilo” na klupskom saopštenju o „izdaji doskorašnjeg prvotimca, prostrujala je vest o kontaktima sa Slavkom Vranešom (32, 230)

 

Možda ti se želja i ispuni :)

 

edit: moderatori neka sklone "bold" sa posta, jer ja ne umem  :mellow: 

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Samo da pitam moderaciju, posto iz objanjenja ne shvatih sto mi je obrisan post (nije imao razloge koji su navedeni u brisanju). Jel zbog reci kurac u njemu? Ako je tako da znam da su od juce zabranjene i ruzne reci :unsuse:

Edited by Timmy
Link to comment

Samo da pitam moderaciju, posto iz objanjenja ne shvatih sto mi je obrisan post (nije imao razloge koji su navedeni u brisanju). Jel zbog reci kurac u njemu? Ako je tako da znam da su od juce zabranjene i ruzne reci :unsuse:

 

ajde ajde, ne žali se, ova tema je bila je bila trovana već duže vreme i lepo je što se konačno uradilo nešto po tom pitanju, gledaj na svoj post kao na kolateralnu štetu 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...