Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ako sam dobro shvatio, a mislim da jesam, slazem se u potpunosti

kad neko u srbiji da otkaz poslodavcu nezadovoljan tretmanom u firmi i zbog neisplacenih zarada, a u situaciji kad je taj isti poslodavac firmu doveo do ivice bankrota, onda je najmanje sto mozemo uciniti da se najblaze receno ne slozimo sa poslodavcem kad opljune po radniku zbog izdaje

 

 

 

ko tu vidi dalje od toga ili ima ozbiljan problem ili jako lose namere

Ali prodavac nije institucija koja je u najtežem trenutku od osnivanja, kojoj treba pomoć. Ovo je situacija gdje ti treba da budeš zahvalan poslodavcu što te je uopšte primio da radiš kod njega, jer je on tebi dao više nego što ćeš ti njemu moći da radiš kod njega 5 godina nakon sopstvene smrti. 

 

Da parafraziram neke glasove koji se mogu čuti u pokušaju da se opravda ova bljuvotina od saopštenja. 

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

ako sam dobro shvatio, a mislim da jesam, slazem se u potpunosti

kad neko u srbiji da otkaz poslodavcu nezadovoljan tretmanom u firmi i zbog neisplacenih zarada, a u situaciji kad je taj isti poslodavac firmu doveo do ivice bankrota, onda je najmanje sto mozemo uciniti da se najblaze receno ne slozimo sa poslodavcem kad opljune po radniku zbog izdaje

 

 

 

ko tu vidi dalje od toga ili ima ozbiljan problem ili jako lose namere

Pobogu12345, kako si došao do toga da se bilo ko na ovom forumu slaže sa Duletovom pričom o izdajniku?

Link to comment

S jedne strane Gaguli daleko lepa kuća, kvalitetom nije centar za Partizan, cele prošle sezone sam glasovao u evroligaškim bazenimatm za njega da će da prevagne, a on osim onog kucanja Dorsiju iza leđa u Barseloni nije ispunio ništa! S druge strane, sve najbolje momku u nastavku karijere, nadam se da će proći bolje od Muslija i uhlebiti se negde za fine novce.

 

Kao i uvek u sukobu uprava-igrač, na strani sam igrača. Ovo što debeli radi, pljuje i omalovažava sve igrače koji odu iz kluba bez obeštećenja je jedan novi nivo jadnosti, prošle godine Bertans i Leo, sad Gagula, tu negde između i Kinsi i Gordon, tuga.

Link to comment

S jedne strane Gaguli daleko lepa kuća, kvalitetom nije centar za Partizan, cele prošle sezone sam glasovao u evroligaškim bazenimatm za njega da će da prevagne, a on osim onog kucanja Dorsiju iza leđa u Barseloni nije ispunio ništa! S druge strane, sve najbolje momku u nastavku karijere, nadam se da će proći bolje od Muslija i uhlebiti se negde za fine novce.

 

Kao i uvek u sukobu uprava-igrač, na strani sam igrača. Ovo što debeli radi, pljuje i omalovažava sve igrače koji odu iz kluba bez obeštećenja je jedan novi nivo jadnosti, prošle godine Bertans i Leo, sad Gagula, tu negde između i Kinsi i Gordon, tuga.

musli sledece, a vrlo verovatno vec i ove sezone, ima da zabode sasvim pristojan ugovor, ako nastavi ovako

Link to comment

Samo glumim Timmyja u pokusaju da te urazumim. Dve plate kasnjenja u srpskoj kosarci za ogromnu vecinu kosarkasa je za udaranje petama u dupe od srece. Kapiram da ljudi veruju u ono u sta zele da veruju ali postoji i opcija da se ponekad prekidac za upotrebu zdravog razuma okrene na "on".

 

 

Bogun je kao novinar duzan da prenese ono sto mu se kao info da iz kluba. On je kredibilan ali, kao sto se u ovom znamenitom trunju kaze, imamo pravo da sumnjamo da te informacije koje dolaze iz kluba mozda nisu bas najtacnije s debelim razlogom (eng: damage control). Ima i trunja koje govori o tome da se Gagataru duguje izmedju 130 i 180 hiljadarki. Posto je doticni izabrao put kojim se redje ide a stize do BAT-a ne sumnjam da cemo pre ili kasnije saznati sta je od toga tacno.

 

Kao prvo i osnovno ova prva rečenica je glupost, što bi Bogun bio dužan da prenese to ako sam smatra da to nije tačno, valjda će da kontaktira još nekog? Kao drugo a u stvari prvo bi trebalo da bude kada se iznose konstatacije i onelineri™, tu ne mislim na tebe nego na nekog drugog valjda bi bilo normalno da prvo znaš nešto o situaciji. Dakle, u Mondovom tekstu sinoć piše:

 

Dokument do koga je MONDO došao u međuvremenu, potvrđuje da se Gagićev zahtev tokom dana, svakako pre večernjeg treninga, našao pred Komisijom za Takmičenje Košarkaškog saveza Srbije i da je overen od strane Registracione komisije.

 

On je, između ostalog, dostavio u Savez pregled uplata u periodu od 1. septembra 2013. do 3. februara 2015, kao argument u njegovu korist.

 

Znači što se mene tiče, vi možete da odlučite da ne verujete novinarima a da verujete marsovcima, al to je već onda u rangu teorija zavere za koje napadate Vujoševića.

Edited by theanswer
Link to comment

Kako je tacno Gagicu argument u njegovu korist da su mu redovno isplacivane plate? Zar ovo ne znaci da je podneo pregled uplata na njegov racun gde se vidi koliko je uplaceno iz kkp da bi dokazao dugovanja?

Link to comment

Kako je tacno Gagicu argument u njegovu korist da su mu redovno isplacivane plate? Zar ovo ne znaci da je podneo pregled uplata na njegov racun gde se vidi koliko je uplaceno iz kkp da bi dokazao dugovanja?

 

Da, znači to ali samo malo treba razmisliti ili bar pročitati oba teksta. U drugom tekstu piše da mu je od posledjne uplate prošlo više od 60 dana što mu daje pravo na raskid ugovora pred KSS. 

Link to comment

Da, znači to ali samo malo treba razmisliti ili bar pročitati oba teksta. U drugom tekstu piše da mu je od posledjne uplate prošlo više od 60 dana što mu daje pravo na raskid ugovora pred KSS. 

sto je jedino i bitno, da li mu duguju dve ili dvadeset dve plate je sekundarno pitanje
Link to comment

Pa ja sam samo napisao da je dobra vest za mene u celoj toj zbrci što mu se ne duguje više. Ali jbg svaka naznaka dobre vesti po KKP se mora u korenu saseći. 

Link to comment

svaka naznaka dobre vesti po KKP se mora u korenu saseći. 

 

sta ces, izdajice smo. mislim, pisao bih ja o tome sad pola strane al' umem samo ove izdajnicke onelinere.

Link to comment

sta ces, izdajice smo. mislim, pisao bih ja o tome sad pola strane al' umem samo ove izdajnicke onelinere.

 

to što pokušavaš da mi učitaš izdajništvo iako sam ja jasno napisao šta mislim o saopštenju je potpuno u skladu sa neobaveštenosti sa kojom pišeš te onelinere.

 

ti imaš pravo da ih napišeš, ali imam i ja pravo da odgovorim na njih pa makar se svađao sa vas 10 u isto vreme.

Link to comment

Da, znači to ali samo malo treba razmisliti ili bar pročitati oba teksta. U drugom tekstu piše da mu je od posledjne uplate prošlo više od 60 dana što mu daje pravo na raskid ugovora pred KSS. 

Ne znam ja kojom logikom si ti zaključio da mu se duguju samo 2 plate. Od poslednje uplate je prošlo više od 60 dana, možda je prošlo i 460.

Link to comment

Ne znam ja kojom logikom si ti zaključio da mu se duguju samo 2 plate. Od poslednje uplate je prošlo više od 60 dana, možda je prošlo i 460.

 

Po logici kojom verujem Bogunoviću koji je to napisao u tekstu. 

Link to comment

Kao prvo i osnovno ova prva rečenica je glupost, što bi Bogun bio dužan da prenese to ako sam smatra da to nije tačno, valjda će da kontaktira još nekog? Kao drugo a u stvari prvo bi trebalo da bude kada se iznose konstatacije i onelineri™, tu ne mislim na tebe nego na nekog drugog valjda bi bilo normalno da prvo znaš nešto o situaciji. Dakle, u Mondovom tekstu sinoć piše:

 

Dokument do koga je MONDO došao u međuvremenu, potvrđuje da se Gagićev zahtev tokom dana, svakako pre večernjeg treninga, našao pred Komisijom za Takmičenje Košarkaškog saveza Srbije i da je overen od strane Registracione komisije.

 

On je, između ostalog, dostavio u Savez pregled uplata u periodu od 1. septembra 2013. do 3. februara 2015, kao argument u njegovu korist.

 

Znači što se mene tiče, vi možete da odlučite da ne verujete novinarima a da verujete marsovcima, al to je već onda u rangu teorija zavere za koje napadate Vujoševića.

 

      Meni kao pravnom laiku zaista nije jasno zašto je Gagić dostavljao pregled uplata od 1. septembra 2013. do juče kad mu je, na osnovu tog aneksa ugovora, dovoljno da je dokazao da od 4. decembra 2014. nije imao nikakvu uplatu od strane KKP? Ovako, zdravorazumski deluje da ima dugovanja i iz navedenog perioda. Grešim?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...