Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Jesam ja neka vlast ili neko nadlezan, pa da sam duzna da saopstavam bilo sta?

:0.6:

Napad je najbolja odbrana. Vidi se da je neko dobro pazio kod Vujoševića na času.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Govorim generalno o tome kakva je ovde atmosfera i zasto me zivo briga da razmenjujem misljenje dalje od onoga kakav mi je ceif.

 

ovde je atmosfera mnogo vedrija nego u partizanu, nazalost. pucanje kluba po svim savovima.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

dobar tekst Ivane, da ne bude da samo kritikujem ;)

 

inače silver lining ovoga je da smo isplatili gagića skoro u potpunosti. to je odlična vest zapravo.

Edited by theanswer
Link to comment

 

inače silver lining ovoga je da smo isplatili gagića skoro u potpunosti. to je odlična vest zapravo.

 

a izvor za to je, jel'te, pouzdan.

 

 

@Mayday

ovde se ne radi o njima i nama. svi smo ovde mi. iskljucivo je nase oko u pitanju a ti si ta koja nepotrebno prebacuje loptu u dvoriste Raznatovicke.

Edited by Djuro
Link to comment

inače silver lining ovoga je da smo isplatili gagića skoro u potpunosti. to je odlična vest zapravo.

nisam bas siguran u ovo, stavi se u kozu nekog od/vecine ostalih koji verovatno nista nisu primili mesecima. ovo ce bas da ih motivise.

Link to comment

Ja od dueta ocekujem vec odavno saopstenje tipa: zasto je uprava nesposobna da kupi jednog obicnog plejmejkera? Da li uprava dobro radi svoj posao, ili svojim neznanjem i nemoci minira struku?

Ako ne radi, zasto ne odu iz partizana i dozvole nekom drugom da pronadju sponzora?

 

Ove debiln/kretenske izjave od vujosevica su najmanje potrebne partizanu jer ce samo odmoci klubu.

Link to comment

odlična je vest da nekih para zapravo ima i da ne dugujemo igračima po pet godina. da preciziram, da me je neko juče pitao koliko gagiću dugujemo, rekao bih da mu imamo duga od prošle godine plus od ove ako je dobio 2 plate maksimum. ovo je bolje od toga. 

 

@ djuro, pokušavam da skontam šta ti nije jasno? jel ti bogunović nije kredibilan izvor ili šta?

Link to comment

ma siguran sam da su, prema pouzdanom izvoru, isplaceni i svi ostali.

 

Ne. Dve plate se duguju samo onima koji izdaju, nakon sto izdaju. Pre izdaje im nije isplaceno nista, kao i ostalima, eventualno jedna ili dve plate koliko da ne umru od gladi pod teretom drzavnog aparthejda. A onda se nicim izazvan na BAT-u pojavi Klubocar sa dve plate kakve ni Lebron ne prima u SAD.

Link to comment

ma siguran sam da su, prema pouzdanom izvoru, isplaceni i svi ostali.

 

Mi bre nijednog igraca nismo dobrovoljno isplatili (sem stranaca). Ili su vrseni pritisci da oproste deo duga, sto su oni cinili, ili je na kraju dolazilo do BATa pa smo morali da ih sve platimo, Nas olos tako funkcionise oduvek.

Link to comment

odlična je vest da nekih para zapravo ima i da ne dugujemo igračima po pet godina. da preciziram, da me je neko juče pitao koliko gagiću dugujemo, rekao bih da mu imamo duga od prošle godine plus od ove ako je dobio 2 plate maksimum. ovo je bolje od toga. 

 

@ djuro, pokušavam da skontam šta ti nije jasno? jel ti bogunović nije kredibilan izvor ili šta?

 

Bogun je kao novinar duzan da prenese ono sto mu se kao info da iz kluba. On je kredibilan ali, kao sto se u ovom znamenitom trunju kaze, imamo pravo da sumnjamo da te informacije koje dolaze iz kluba mozda nisu bas najtacnije s debelim razlogom (eng: damage control). Ima i trunja koje govori o tome da se Gagataru duguje izmedju 130 i 180 hiljadarki. Posto je doticni izabrao put kojim se redje ide a stize do BAT-a ne sumnjam da cemo pre ili kasnije saznati sta je od toga tacno.

Edited by harper
Link to comment

a izvor za to je, jel'te, pouzdan.

 

 

@Mayday

ovde se ne radi o njima i nama. svi smo ovde mi. iskljucivo je nase oko u pitanju a ti si ta koja nepotrebno prebacuje loptu u dvoriste Raznatovicke.

Nije stvar u tome. Sad se ide u dezavuizaciju mene, tako sto se radi tumacenje kako sam ja rekla da je ovaj incident trun. Sad za inat necu uopste da iznesem misljenje o ovom incidentu jer mi se moze. Ja sam i Kojotu potcrtala da kad kazem atmosfera, mislim na neki duzi period u kome se u dvoristu KKP trebi trunje, a u svom oku se ne vidi stablo. I u takvoj atmosferi smo dosli do toga da mene Timmi pita da se ja izjasnim o danasnjem incidentu. Evo pazi da necu.
Link to comment

a izvor za to je, jel'te, pouzdan.

 

 

@Mayday

ovde se ne radi o njima i nama. svi smo ovde mi. iskljucivo je nase oko u pitanju a ti si ta koja nepotrebno prebacuje loptu u dvoriste Raznatovicke.

ako sam dobro shvatio, a mislim da jesam, slazem se u potpunosti

kad neko u srbiji da otkaz poslodavcu nezadovoljan tretmanom u firmi i zbog neisplacenih zarada, a u situaciji kad je taj isti poslodavac firmu doveo do ivice bankrota, onda je najmanje sto mozemo uciniti da se najblaze receno ne slozimo sa poslodavcem kad opljune po radniku zbog izdaje

 

 

 

ko tu vidi dalje od toga ili ima ozbiljan problem ili jako lose namere

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...