Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Posto je u sportskom svetu nevidjeno da rivali potkopavaju jedni druge :D

 

Na tu temu pu pu pu daleko mu lepa kuca, radije bi ga video u Megi ili Buducnosti.

 

Ja ga vidim u FMP-u.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Otimanje Vujanića, Tomaševića, Ostojića, Bogdanovića bio je pokušaj pomoći da nam rasterete budžet.

 

Pa, ako će da nam se vraća otimanjem Gagića, onda ok :lol:

Link to comment

a cekajte, neko ce zbilja da proguta da je covara odlucio da nam dohaka tako sto bi oteo jednog od najgorih igraca kog sam gledao otkad pratim kkpartizan, a to je nesto jace od 30 god?

 

1 kvalitetan boldrikovski plan.

Edited by ToniAdams
Link to comment

a cekajte, neko ce zbilja da proguta da je covara odlucio da nam dohaka tako sto bi oteo jednog od najgorih igraca kog sam gledao otkad pratim kkpartizan, a to je nesto jace od 30 god?

 

1 kvalitetan boldrikovski plan.

 

mislis da je navijcka bagra pametnija od boldrika?

Link to comment

a cekajte, neko ce zbilja da proguta da je covara odlucio da nam dohaka tako sto bi oteo jednog od najgorih igraca kog sam gledao otkad pratim kkpartizan, a to je nesto jace od 30 god?

 

1 kvalitetan boldrikovski plan.

 

Progutace vecina, ne budi naivan. Da sam na Covicevom mestu sad bih ga uzeo zainat, da dokazem kako Vujosevicevo ludilo i paranoja ne mogu da upravljaju srpskom kosarkom van Partizana.

Link to comment

 

Ali, igrač kao igrač, slušajući savete "dobronamernih", problem je video više u drugima, manje u sebi i tako je počelo...

 

ko su dobronamerni i zašto baš sada?

Link to comment

ljudi, prije svega, tehnicki je nemoguce da gagic predje u zvezdu, to je moglo do 13. kola.

 

mau, nikako da cujemo tvoj komentar na saopstenje, samo komentar na komentare na saopstenje...

Edited by Timmi
Link to comment

Lijepo je što neki ovdje žive u svijetu leptira i medvjeda i što ispunjavaju svoje majčinske instinkte ljubavlju prema Gagiću, ali ja ponekad zalutam i na druge forume pa vidim stvari od kojih mi se ledi krv u žilama. Znam da nije dozvoljeno citirao i linkovati ali konkretno Gagiću se na jednom mjestu priziva lomljenje ruku, nogu i svih zglobova u tom udovima. To je bilo prije ovog sramotnog saopštenja, jer je ovaj navodno izdao u najgorem momentu, jer zarađuje više od svih forumaša dok neki igraju za dz itd itd. E sad koliko vidim većina ne smatra da je ovo saopštenje uradilo bilo šta na smirivanju tih strasti, što je normalno ali ima par vjernika koji će i ovo opravdati naravno. A ako neko misli da je ovo saopštenje imalo ikakav pozitivan efekat, njemu na čast.

 

Edit - glupi auto correct

Edited by James Marshall
Link to comment

ljudi, prije svega, tehnicki je nemoguce da gagic predje u zvezdu, to je moglo do 13. kola.

 

mau, nikako da cujemo tvoj komentar na saopstenje, samo komentar na komentare na saopstenje...

Jesam ja neka vlast ili neko nadlezan, pa da sam duzna da saopstavam bilo sta? Posebno u atmosferi gde su svi u niskom startu da trebe trunje u nasem oku, a ne vide stablo u svom.
Link to comment

Jesam ja neka vlast ili neko nadlezan, pa da sam duzna da saopstavam bilo sta? Posebno u atmosferi gde su svi u niskom startu da trebe trunje u nasem oku, a ne vide stablo u svom.

 

kakvo trunje, ovo je sekvoja.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...