Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Zar je neko iskreno iznenadjen Duletovim saopstenjem?

 

Ja jesam iskreno govoreći.

 

Odnosno, mada od Vujoševića očekujem bukvalno sve (pod time zaista mislim na bilo šta), bio sam mišljenja da će možda oplesti po Gagiću na KZS, ali da će kačiti nešto takvo kao zvaničan stav kluba nisam. Ne zbog moralnih skrupula koje ovaj poseduje, već zbog toga što je saopštenje kontraproduktivno na svaki zamislivi način.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja jesam iskreno govoreći.

 

Odnosno, mada od Vujoševića očekujem bukvalno sve (pod time zaista mislim na bilo šta), bio sam mišljenja da će možda oplesti po Gagiću na KZS, ali da će kačiti nešto takvo kao zvaničan stav kluba nisam. Ne zbog moralnih skrupula koje ovaj poseduje, već zbog toga što je saopštenje kontraproduktivno na svaki zamislivi način.

 

Pa Dule = klub. Kako za danas nije planirana konferencija, a ne moze da cuti, izdiktirao saopstenje.

 

Jednako odvratno bi bilo i da je isto rekao i na konferenciji (verovatno i hoce na prvoj sledecoj), ali to ne menja sustinu. Covek je moralna nistarija i od njega se zaista mogu ocekivati ovakve gadosti..

Link to comment

Ruku na srce, kao da je bilo potrebno tako nešto da uradi, kao da navijači nisu još sinoć tako reagovali. 

 

Па управо због тога је требало контра да се реагује, да се не додаје уље на ватру. Фала Ђорђету Мелоуну за све што је урадио, здравља и среће у каријери, жаљење што није остао до краја сезоне и тоето. Овиме сад то издајисање добија и потпору из клуба.

 

Ово је иницијална каписла за почетак бацања масивнијих гована по кошарци. Још ако се испостави као тачно да је Човић имао неког удела у свему овоме биће досад невиђено блато.

Edited by EmptyClip
Link to comment

Kako nevidjeno smarate. Te razvucene teze kako neko sebe smatra vojnikom kluba i ide i preti nekome na osnovu Vujosevicevih izjava, tuce ga ili stavec bi bilo do jaja da se zaborave negde u dubinama sopstvenog korteksa.

 

Elem, mnogo mi krivo sto ide Gagic. Ja njega strasno volim, onako kako majka moze da voli ludo dete. Nadam se da cemo se izvuci iz ove krize i oops, do it again!

Link to comment

Па управо због тога је требало контра да се реагује, да се не додаје уље на ватру. Фала Ђорђету Мелоуну за све што је урадио, здравља и среће у каријери, жаљење што није остао до краја сезоне и тоето. Овиме сад то издајисање добија и потпору из клуба.

 

Ово је иницијална каписла за почетак бацања масивнијих гована по кошарци. Још ако се испостави као тачно да је Човић имао неког удела у свему овоме биће досад невиђено блато.

+100

Link to comment

Kako nevidjeno smarate. Te razvucene teze kako neko sebe smatra vojnikom kluba i ide i preti nekome na osnovu Vujosevicevih izjava, tuce ga ili stavec bi bilo do jaja da se zaborave negde u dubinama sopstvenog korteksa.

 

Elem, mnogo mi krivo sto ide Gagic. Ja njega strasno volim, onako kako majka moze da voli ludo dete. Nadam se da cemo se izvuci iz ove krize i oops, do it again!

Nije te smorio Dule svojim saopštenjima? 

 

Više smaramo mi što se sprdačimo s njima?

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment

Па управо због тога је требало контра да се реагује, да се не додаје уље на ватру. Фала Ђорђету Мелоуну за све што је урадио, здравља и среће у каријери, жаљење што није остао до краја сезоне и тоето. Овиме сад то издајисање добија и потпору из клуба.

 

Ово је иницијална каписла за почетак бацања масивнијих гована по кошарци. Још ако се испостави као тачно да је Човић имао неког удела у свему овоме биће досад невиђено блато.

 

Pa, ovo što si prvo naveo bi možda i bilo moguće da je druga ekipa u klubu. Ovako se dodatno lože navijači pred finiš sezone i stvara se jedan od alibija za eventualni neuspeh.

 

A ako je Čović stvarno umešan, Dule će moći da kaže "I told you so" i priča o rušenju kluba će mu dobiti (kao neki) smisao.

Edited by copkillah
Link to comment

Postoje dva scenarija Gagic, ode u neki random klub, i sve ovo se zaboravi u roku od dva dana, bude neko zvizdanje i uvrede pojedinaca ako bude igrao protiv KKP u buducnosti. Ukoliko predje kod Covica u sta malo verujem, (koji ce im on u sustini, to bi bila prvoklasna patkometrija),  ocekuje ga verovatno sudbina Gurovica/Stojkovica iako je znatno manji kalibar od ove dvojice. 

 

Saopstenje je ocekivano i  samo dodatni pokazatelj bede i nemoci, odnosno stanja u koje su zajednickim snagama klub doveli Danilovic i Vujosevic. Svaki igrac ciji se ugovor ne postuje ima pravo da trazi raskid ugovora i niko normalan ne bi smeo da ga zbog toga osudjuje. 

Link to comment

Kada pomislimo da je dno dotaknuto...STOKA!

Previse volim KKP da bih prestao da navijam i pratim, ali transfer neprijatnosti je ogroman...

+1

 

Meni se za Gaćica jebe potpuno. Pisao sam šta mislim o njemu i kao igraču i čoveku, pa me sa te strane njegov odlazak nimalo ne pogađa, maltene i suprotno. Ali ovaj ološ iz kluba, nemam reci koliko nemaju granicu javsti.

 

A pisanje Mau, nisam iznenadjen, ali opet :isuse:

Link to comment

Posto je u sportskom svetu nevidjeno da rivali potkopavaju jedni druge :D

Otimanje Vujanića, Tomaševića, Ostojića, Bogdanovića bio je pokušaj pomoći da nam rasterete budžet.

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...