Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ставише човеку мету на чело, саће да га доживљавају као издајника, децоубицу, чајлдмолестера и оружје Ћокија у борби против Дулета Партизана и свега пто је свето.

Link to comment

jebote, mene je sramota zbog ovog saopstenja.

 

ali zasto bi u KKP bilo drugacije nego u sto je to u Srbiji, u bilo kojoj sferi zivota. izdajnik si ako si u opoziciji, izdajnik si ako pricas o zlocinima svog naroda, izdajnik si ako odes iz firme, izdajnik si ako napustis zemlju, izdajnik si ako trazis platu.

uz to, ponekad si jos i peder i strani placenik. 

 

nema spasa za tu septicku jamu.

Link to comment

jebote, mene je sramota zbog ovog saopstenja.

 

ali zasto bi u KKP bilo drugacije nego u sto je to u Srbiji, u bilo kojoj sferi zivota. izdajnik si ako si u opoziciji, izdajnik si ako pricas o zlocinima svog naroda, izdajnik si ako odes iz firme, izdajnik si ako napustis zemlju, izdajnik si ako trazis platu.

uz to, ponekad si jos i peder i strani placenik. 

 

nema spasa za tu septicku jamu.

 

+1

Link to comment

Kada pomislimo da je dno dotaknuto...STOKA!

Previse volim KKP da bih prestao da navijam i pratim, ali transfer neprijatnosti je ogroman...

 

+1

Link to comment

Meni je ipak drago što je ovaj forum mjesto gdje se okupljaju normalni ljudi koji vole svoj klub i sport generalno. Komentari na klasičnim navijačkim forumima su zastrašujući. Ovo saopštenje je namijenjeno koliko Gagiću toliko i nekim budućim Makedoncima da znaju da ako krenu njegovim stopama da će se i njima i njihovim familijama iscrtati meta da budu predmet napada nekog maloumnika koji se bude osjetio pozvan da dela kao "vojnik kluba"

Edited by James Marshall
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...