Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nema mi koga da kupimo, ko može da bude opcija na 4,5 u ovom trenutku u sezoni? Plejmejkera ima mnogo više pa nije baš da svaki dan dovodimo nekog na probu. Ja se slažem sa harperom da uopšte nemam pojma kako ćemo ovo zakrpiti. Mislim na peticu. Četvorka nije problem. Milutinov je sad igrao protiv MZT-a skoro celu utakmicu ali to je više izuzetak koji potvrđuje pravilo. Da imamo nešto para ne bih se bunio ni ja previše, čak bih priželjkivao Gordon-Žo situaciju ali baš ne vidim kako. Ja bih se bukvalno šutao u dupe da nam dođe Slavko Vraneš, bez zezanja.

Edited by theanswer
Link to comment

Ja bih se bukvalno šutao u dupe da nam dođe Slavko Vraneš, bez zezanja.

kakvo crno zezanje, vranes je bio jedan od bitnijih igraca u odbrani, a pogotovo kad se aleks povredio.

vranes bi u ovom timu bio jebeni hakim.

Link to comment

Partizan samo sa Milutinovim na centru je stvarno no contest, ko sto napisa neko. Macvan mozda moze da igra 5 protiv KLS ekipa, inace ni u ludilu.

 

Pokazalo se kako to izgleda protiv Planinica ili Bilana - svaki napad dole, centar ledjima, dva lagana poena, svaki put.

 

Ja bih voleo da vam roster ostane ovakav, ali nema sanse, prosto ne ide. Pleja mozes da zamaskiras Tepicem, centra ne mozes Macvanom. You can't teach height.

Link to comment

sa druge strane, ako i ostane ovako, doduše možda da imate drugačijeg trenera, mogli biste da zaigrate zanimljivu košarku sa petorkom gde svako može da pogodi sa distance (dobro, osim tepare), i iz ekipe koja igra u sporom tempu pređete na trči i pucaj, ili najbliže tome što :piggy: ekipa može da igra. .

 

jeste da fali visina, rotacija, odbrana reketa i sve to, ali fali vam iovako svašta, pa šta da se radi.

Link to comment

званични сајт

 

Povodom zahteva Đorđa Gagića za raskid ugovora, KK Partizan NIS se obraća javnosti:

Ovakav potez treba nazvati pravim imenom - izdaja. Ako se odabere trenutak kad je to najnezgodnije, onda se izabrao trenutak. To nije ni malo spontano, to je nečija računica.

Nije ni malo slučajno da nas napusti centar, kada smo ostali na toj liniji najtanji. Izbor je bio nepogrešiv. Cela konstalacija događaja daje nam za pravo da možemo da sumnjamo.

Na osnovu sledećih poteza i odabira kluba za nastavak karijere, biće savršeno jasno ko stoji iza ovoga i ko na taj način realizuje svoje interese, jer ne verujemo da će samo na ovom da se završi.
Situacija u Partizanu je takva da je lako biti izdajnik.

Eliminacija Partizana je u toku, prepoznatljiva matrica se sada prebacuje na košarkaški klub.

 

Дакле теза је да је Ћоки умешо прсте некако. Видећемо колико је тачно.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...