Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jebote, na pocetku sezone smo imali 4 centra, sad samo jednog. 

 

jebiga, slab je pritisak na trojku dule/saša/šilobad. i dalje radimo normalno, sve ide svojim tokom...malo nas lože za pleja, sad će za pleja+centra i tako...

Link to comment

jebiga, slab je pritisak na trojku dule/saša/šilobad. i dalje radimo normalno, sve ide svojim tokom...malo nas lože za pleja, sad će za pleja+centra i tako...

 

Zasto drzis Milogleda na avataru? :lolol:

Link to comment

Jebote, na pocetku sezone smo imali 4 centra, sad samo jednog. 

 

Ovaj odlazak Gagica jednostavno mora da se prepegla dovodjenjem drugog igraca ili ce Partizan i pored finog rostera spolja liciti na sprdnju u plej ofu. Milutinov je sklon da u seriji pravi faulove, Macvan nije igrac od zavidne minutaze a ostali nisu vredni pomena. Cetvorka i nekako moze da se zakrpi dizanjem Pavlovica ili Murica ali petica vam je sada rupetina veca od rupe na pleju jedno deset puta.

Edited by harper
Link to comment

Musli :) Ladno ga ni u onom tekstu u Mozartu nisu pomenili. Svi ga zaboravise

da, musli :D

e, pa,  jeste trazili prosle sezone da odu sto dalje od partizana? eto vam sad

Link to comment

Ne mogu se složiti. Neće se ovo mnogo osetiti. Bolje ce Mačvan igrati peticu od Gaćica, koji je poslednje vreme imao dosta manju minutažu. Na trojci nam je ionako gužva, pa se dizanje Pavlovića na 4 neće negativno odraziti. Samo da budu svi zdravi, jer odlaskom Muke i Gagica gubimo pravo da nam se neko povredi.

 

A kec ostaje rupa kao i do sada. Najveća u timu.

Link to comment

Ne mogu se složiti. Neće se ovo mnogo osetiti. Bolje ce Mačvan igrati peticu od Gaćica, koji je poslednje vreme imao dosta manju minutažu. Na trojci nam je ionako gužva, pa se dizanje Pavlovića na 4 neće negativno odraziti. Samo da budu svi zdravi, jer odlaskom Muke i Gagica gubimo pravo da nam se neko povredi.

 

A kec ostaje rupa kao i do sada. Najveća u timu.

 

Videcemo. Voleo bih da ne dovedete nikoga u reketu jer ste u tom slucaju no contest ekipa ali sumnjam da ce se to desiti. Pavlovic moze da zakrpi na cetvorci u slucaju preke potrebe ali da tamo provede neke ozbiljnije minute o tome je iluzorno i razmisljati. No, sve i da moze to je tek treci ozbiljniji igrac u reketu (Nobearda ne racunam) i to igrac koji igra neprirodnu poziciju. Pavlovic ima masu i snagu da drzi laganije cetvorke ali to je covek koji ne znam da li je minut karijere proveo na toj poziciji.

 

Ovo sa Gagicem mi i nije bas jasno da se desi nakon odlaska Bogdanovica, pre tog odlaska bi mozda i moglo da se proguta. Ovako sam siguran da cete pre tu kupiti igraca nego na pleju, ako uopste budete kupovali.

Edited by harper
Link to comment

Skoro da sam uveren da nećemo nikoga kupiti. Iako Saša nije igrao četvorku, može on i napred i nazad da se nosi sa svim ostalim četvorkom u ligi, bar tih 15 min koje će igrati na toj poziciji. Milutinov će igrati 30min, Mačvan 35. A mi imamo samo meč sedmično. Au plej ofu ima da izguraju tih nekoliko vezanih utakmica. Nije sjajna situacija,ali nije ni mnogo crna.

Link to comment

da, musli :D

e, pa, jeste trazili prosle sezone da odu sto dalje od partizana? eto vam sad

Tražili smo i dobili :) Ja se ne žalim, čak razmišljam da li da kažem daleko im lepa kuća :D

Link to comment

Skoro da sam uveren da nećemo nikoga kupiti. Iako Saša nije igrao četvorku, može on i napred i nazad da se nosi sa svim ostalim četvorkom u ligi, bar tih 15 min koje će igrati na toj poziciji. Milutinov će igrati 30min, Mačvan 35. A mi imamo samo meč sedmično. Au plej ofu ima da izguraju tih nekoliko vezanih utakmica. Nije sjajna situacija,ali nije ni mnogo crna.

 

Onda sam i ja skoro siguran da sledeće sezone, osim možda eurokupa, nećemo gledati partizana u nekom jačem takmičenju.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...