Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

nije se pavlović posrao po gagiću nego je to više motivaciona poruka radnom kolektivu u eri društvenih mreža. 

 

ozbiljno. malo novinari seru. game, set, mozzart.

Edited by pacey defender
Link to comment

nije se pavlović posrao po gagiću nego je to više motivaciona poruka radnom kolektivu u eri društvenih mreža. 

 

ozbiljno. malo novinari seru. game, set, mozzart.

 

nemam ja problem da se posrao.

 

drugo je da se ja poserem ili neko iz uprave ili vujošević ko što će se verovatno posrati, a drugo kad to napiše neko od igrača, oni imaju puno pravo na to

Link to comment

nemam ja problem da se posrao.

 

drugo je da se ja poserem ili neko iz uprave ili vujošević ko što će se verovatno posrati, a drugo kad to napiše neko od igrača, oni imaju puno pravo na to

jasta

pavlovic koji je zaradio 50 miliona u karijeri ima svako pravo da se posere po ovome sto nema ker za sta da ga ujede

Link to comment

partizan je definitivno otišao u kurac ako je krenula istraga makedonaca™ u klubu. 

 

lepo je laki napisao pre nekoliko dana, izgleda kao da smo zamenili topike. 

Edited by pacey defender
Link to comment

Gagicu se nema sta zameriti na ovom potezu. Sad nam osim pleja hitno treba i centar..samo sto to izgleda necemo ni traziti. Na kraju ove tuzne pripovetke vujosevic ce da igra pleja a silobad centra.

Link to comment

Od njega bi i najvise ocekivao da napusti klub, imao je prilicno malu minutazu, dugo je u klubu plus mu se duguju pare. Mogu da zamislim da za pocetak uzme pristojnu kintu igrajuci za tipa Buducnost jednu sezonu pa onda dokle dogura.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...