Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Vi kao da ne gledate Partizan, mi ovako igramo od početka sezone a i prošle sezone smo ovako igrali samo je kvalitet pojedinaca bio veći. Oni što hoće da umiru u lepoti neće uživati u našim utakmicama sigurno. To se neće promeniti pa dal protiv nas bio MZT sa druge strane ili Zvezda. Partizan je i protiv Zvezde uspeo utakmicu da uvede u svoj ritam, samo je razlika u kvalitetu bila prevelika. 

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

gledao sam prvo poluvreme ali me smara da gledam drugorazredni basket, ovo se ne odnosi na partizan nego na prostu cinjenicu da MZT nije motivacija ni za koga, a kada igras nemotivisan onda razni basibozuk moze da ti duva za vrat. ovo je ko zna koja po redu slicna utakmica a u takvima ni zvezda sem individualnog kvaliteta ne pokazuje nista vise, izvedes 2-3 glavna igraca sa terena i nastupa raspad. mi protiv ovakvih nismo uspeli da odmorimo nikog od prajm igraca iz tima. prosto govorim da ovo ama bas nista ne znaci, sem upisanih bodova i to je to. nije partizan toliko nisko pao da je njegovim igracima motiv MZT.

Link to comment

Vi kao da ne gledate Partizan, mi ovako igramo od početka sezone a i prošle sezone smo ovako igrali samo je kvalitet pojedinaca bio veći. Oni što hoće da umiru u lepoti neće uživati u našim utakmicama sigurno. To se neće promeniti pa dal protiv nas bio MZT sa druge strane ili Zvezda. Partizan je i protiv Zvezde uspeo utakmicu da uvede u svoj ritam, samo je razlika u kvalitetu bila prevelika. 

pa i ne bas. zasto bi to (sebi) radio? :)

salim se malo, ali zaista mislim da nisam odgledao do veceras partizanovu utakmicu ove sezone  od pocetka do kraja (osim derbija)

verovao sam da je vujosevic malo utegao tim, da ste raznovrsniji u napadu (od sinoc prikazanog) i posebno se iznenadio koliko je partizan los u skoku

Link to comment

Izgleda da je Borisu prava pozicija, centar igralista , znaci nekih dvadesetak minuta na terenu (izmedju cetvrtina), da uveseljava publiku ... Na njegovo upraznjeno staro mesto, neki normalan organzator igre i bob da nas vidi ...

Link to comment

Sledeće kolo je bulja, može komotno da se ne odigra. Ali kolo posle toga mi idemo u Zagreb Ciboni, Cedevita udara na Zvezdu a Budućnost u Ljubljanu, jedno od ključnih kola za konačan rasplet.

Link to comment

Vi kao da ne gledate Partizan, mi ovako igramo od početka sezone a i prošle sezone smo ovako igrali samo je kvalitet pojedinaca bio veći. Oni što hoće da umiru u lepoti neće uživati u našim utakmicama sigurno. To se neće promeniti pa dal protiv nas bio MZT sa druge strane ili Zvezda. Partizan je i protiv Zvezde uspeo utakmicu da uvede u svoj ritam, samo je razlika u kvalitetu bila prevelika. 

 

Ako mislis na nasu ABA utakmicu ove godine ovo je cisto zavaravanje. Igrali smo kao i svaku drugu tranzicionu utakmicu u ABA ligi, stiskali dok nismo otisli na +20 a onda se prepustili lelemudjenju jer nas je cekala utakmica protiv Valensije. Ne kazem da ce tako biti u ovoj fazi sezone, sigurno je da nece, ali ta utakmica nije bila nikakva utakmica podjednakih rivala u kojima je jedna ekipa na kraju uspela drugu da uvede u njen ritam vec duel dva neravnopravna protivnika od kojih je ovaj bolji zavrsio utakmicu deset minuta pre njenog kraja. U vecu paniku su nas uveli Igokea i MZT zbog opustanja nego vi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...