Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

nisam gledao prvo pol. ali pavlović deluje kriminalno loše...

 

što forsira zajedno pavlovića i murića? evo izlazi pavlović..

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Da  ponovim:

 

Raspored do kraja:

 

Partizan: Levski (kk), cibona (tamo), zvezda (kk), mega (tamo), zadar (kk), budućnost (tamo)                                                 

 

 

Cedevita: cibona (kk),zvezda (tamo), mega leks (kk), zadar (tamo), budućnost (kk), solnok (tamo)

 

 

Budućnost: zadar (kk),olimpija (tamo),solnok (tamo), krka (kk), cedevita (tamo),partizan (kk)

 

kk - kod kuće

 

Moje mišljenje je i dalje, gledajući ovaj raspored, da ćemo na kraju biti 4. da bi smo pretekli budućnost moraju oni još jednu da izgube više nego mi i mi da ih tučemo tamo +11 razlike. pošto ih je zvezda jedva dobila, mislim da su nam tu male šanse..pogotovo bez pleja

 

 

 

bilo bi fenomenalno kada bi smo bili drugi, ali to je skoro nemoguće...mislim da mi gubimo od zvezde i da cedevita gubi od zvezde. osim toga imamo gostovanje budućnosti i ciboni....teško, teško do trećeg mesta.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Ne bi valjalo da ovaj niz pobjeda uljuljka, pošto je ovo što igramo veoma loše. Pogotovo treća četvrtina, Pavlović se nije pojavio i nije ga bilo do kraja, nakon što je u prvom poluvremenu prvi put naličio na nešto ove sezone. Tu se negdje i cijela ekipa raspala, što nije prvi put da se događa.

Moram reći, jeste da je bio povređen i sve, ali za mene je ovo što Murić igra najneprijatnije iznenađenje u odnosu na ono što sam od njega očekivao.

Link to comment

Nosi se Sasa u pizdu materinu!

 

Ovako o Saši a braniš Milutinova ;)

 

Pozitivno je što smo igrali korektnu odbranu celu utakmicu i kad se lomilo dosta smo dobro igrali spolja odbranu i konačno smo uspeli da iskontrolišemo skok u odbrani u zadnjoj četvrtini. 

 

Zato prve tri četvrtine skok užasan u odbrani, napad sa Gagićem i Milutinovim zajedno na parketu ne postoji. Ni ovako nije mnogo bolji a kamoli sa Gagićem na 4. Selekcija pasa u napadu nam je katastrofična.

Edited by theanswer
Link to comment

Ovako o Saši a braniš Milutinova ;)

 

Pozitivno je što smo igrali korektnu odbranu celu utakmicu i kad se lomilo dosta smo dobro igrali spolja odbranu i konačno smo uspeli da iskontrolišemo skok u odbrani u zadnjoj četvrtini. 

 

Zato prve tri četvrtine skok užasan u odbrani, napad sa Gagićem i Milutinovim zajedno na parketu ne postoji. Ni ovako nije mnogo bolji a kamoli sa Gagićem na 4. Selekcija pasa u napadu nam je katastrofična.

 

samardžiski im je bukvalno pokupio sve lopte u prve 3.četvrtine. mnogo smo jadni pod košem (osim mačvana, ali on je 4.) i nemamo pleja...

 

kako je to vujošević zamislio da se plasiramo u finale aba lige stvarno ne znam..

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...