Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nisam uopšte očekivao ovaj rezultat u Mitrovici, ali i dalje je sve to na dugom štapu.

 

Elem, ponadao sam se da ćemo po Lukinom odlasku gledati Pavlovića ili Murića na četvorci, međutim, debeli će izgleda da gura sa ovom trojicom na visokim pozicijama do kraja sezone.

Link to comment

ima li neki dobar stream?

 

edip: baš vam hvala  <_<. nema veze, stabilizovao mi se ovaj što je seckao.

 

kakvo je ovo ispucavanje trojki mzt-a i gubljenje lopti što u skoku, što u promašajima naših. ne sviđa mi se. :(

Edited by Frau Gabrijela
Link to comment
Elem, ponadao sam se da ćemo po Lukinom odlasku gledati Pavlovića ili Murića na četvorci, međutim, debeli će izgleda da gura sa ovom trojicom na visokim pozicijama do kraja sezone.

 

Evo ga

Link to comment

Jebote sta mi radimo u skoku, ne pamtim kad na je neko ovako nadskocio. Ovo nije moj Partizan :(

 

 

edit: 20:8 za njih, imamo samo 1 u napadu. 

Edited by Timmy
Link to comment

Da smo iskontrolisali defanzivni skok, imali bi rešenu utakmicu do sad. Dopustiti Samardžiskom i co 11 ofanzivnih za poluvreme.... Do sad su bar Tornjevi blizanci bili efektni u skoku. Imaju 3 skoka zajedno  :isuse:

Edited by theanswer
Link to comment

Raspored do kraja:

 

Partizan: Levski (kk), cibona (tamo), zvezda (kk), mega (tamo), zadar (kk), budućnost (tamo)                                                 

 

 

Cedevita: cibona (kk),zvezda (tamo), mega leks (kk), zadar (tamo), budućnost (kk), solnok (tamo)

 

 

Budućnost: zadar (kk),olimpija (tamo),solnok (tamo), krka (kk), cedevita (tamo),partizan (kk)

 

kk - kod kuće

 

Moje mišljenje je i dalje, gledajući ovaj raspored, da ćemo na kraju biti 4. da bi smo pretekli budućnost moraju oni još jednu da izgube više nego mi i mi da ih tučemo tamo +8 razlike. pošto ih je zvezda jedva dobila, mislim da su nam tu male šanse..pogotovo bez pleja

 

edit: naravno ovo sve pod uslovom da dobijemo mzt večeras, inače nam se drma i 4.mesto.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...