Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

sa stanovišta navijača partizana ima rezona da se želi KKCZ u polufinalu. Na Zvezdi bi bilo breme™ favorita i dosta veći pritisak (ovde mislim na onaj čisto košarkaški, kao bolje ekipa, bez poraza, više para i tako to), pa bi možda lako upali u paniku ili zglajznuli. U finali bi Partizan mnooogo teže dobio Zvezdu.

 

Sa druge strane, ta serija bi bila jedno takvo mega mučenje da je bolje da tu Zvezdinu opterećenost iskoristi npr Budućnost, a da mi™ pobedimo Cedevitu i tako uđemo u EL.

 

nego, gde nam™ je taj plej ?

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

teško da možemo da dobijemo zvezdu u ovakvom formatu polufinala, a nema potrebe da pričamo koliko je bitno da uđemo u finale. mi smo u ovom trenutku jači samo na poziciji startne četvorke i imamo trenera koji bolje vodi utakmice (da zanemarimo incidente), mada se i tu stvari pomeraju ka radonjiću jer napreduje, za razliku od vujoševića.

 

zato sam i nabacio onu računicu da se domognemo trećeg mesta. slažem se, dosta je to sve nategnuto. mi smo zajebali stvar kada smo gubili od direktnih rivala i timova koje ozbiljni timovi sa glavom i repom moraju da pobede. ne moramo da idemo dalje od utakmice sa krkom u pioniru. 

Edited by pacey defender
Link to comment

ako igraci zvezde razmisljaju kao njeni navijaci, onda bolje i da ne igraju. imas 19-0 i kalkulises ko ce biti cetvrti. to nije luzeraj, to je mega giga luzeraj.

Link to comment

Sranja u derbiju ce biti bilo polufinale i finale abe ili finale domace lige. Svi uslovi su se vec stekli i samo se ceka perfect storm. Mislim da je za Zvezdu bolje da igramo u polufinalu i pobedimo ako smo bolji. Jednom cemo morati da skinemo sa kurca sva ta smaranja o nepobedivosti i sudijama i picke materine koje su se smucile svakom normalnom. Stoka sa tribina neka se bavi svojim stocarstvom a momci muda na teren i ono sto realno znaju, to je jedino ispravno.

Edited by Mos
Link to comment

Po prvi put se ne slazem sa konstatacijom da ce u eventualnom polufinalu sa vama biti sav pritisak na nama...Po prvi put svi kod Partizana su svesni sta ce ispadanje iz polufinala znaciti za klub u buducnosti i to najskorijoj,posebno oko EL,a sve se vrti oko upadanja u istu...Ove sezone skratice se ruka i vama...Slazem se da je na nama takodje pritisak zbog gore navedenih stvari,ali i na vama veci nego ikad...

Edited by Bogotac
Link to comment

Realnije je da preskocimo cedevitu a ne buducnost. Medjutim i to je nategnuto,jer mi moramo sve do kraja da pobedimo a cekaju nas dva izuzetno teska meca,sa zvezdom i sa buduc.u podgorici,dok oni imaju samo 1 tezak mec - sa zvezdom.

 

Ipak su sanse, po mom misljenju i vise od 50% da cemo zavrsiti na 4.mestu..sjebali smo se mi ranije onim porazima....a pleja u medjuvremenu nismo nabavili uopste, iako stize februar. Cak je poceo i tepic da se povredjuje.

 

Kako trenutno stvari stoje, sve su vece sanse da cemo se na kraju zadovoljiti evrokupom i sledece godine zahvaljujuci neverovatnom agilnoscu uprave.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Realnije je da preskocimo cedevitu a ne buducnost. Medjutim i to je nategnuto,jer mi moramo sve do kraja da pobedimo a cekaju nas dva izuzetno teska meca,sa zvezdom i sa buduc.u podgorici,dok oni imaju samo 1 tezak mec - sa zvezdom.

realnije je da mi imamo 4 teska meca (+cibona+mzt), a cedevita znacajno laksi raspored, tako da cetvrto mesto u ovom momentu zvuci kao puna kapa. kako smo igrali tokom cele ove sezone, bolje i nismo zasluzili.

Link to comment

realnije je da mi imamo 4 teska meca (+cibona+mzt), a cedevita znacajno laksi raspored, tako da cetvrto mesto u ovom momentu zvuci kao puna kapa. kako smo igrali tokom cele ove sezone, bolje i nismo zasluzili.

 

Naravno. Zapravo, u nekim drugim sezonama ovo što smo odigrali ne bi bilo dovoljno ni za plasman u plej of. Imamo sreću da je ovo vjerovatno najslabije izdanje lige otkako u njoj učestvuju svi klubovi iz regiona.

Link to comment

realnije je da mi imamo 4 teska meca (+cibona+mzt), a cedevita znacajno laksi raspored, tako da cetvrto mesto u ovom momentu zvuci kao puna kapa. kako smo igrali tokom cele ove sezone, bolje i nismo zasluzili.

+1

Bez plejmekera i sa hronicno usinutim Tepicem, nama su pobede u prepunom Pioniru i protiv losijih ABA timova ozbiljan uspeh ... AKo sastav ostane isti, totalno nam je nebitno sa kim cemo igrati u plejofu ...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...