Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Gledam sad raspored do kraja, postoje neke tanušne šanse i da završimo na trećem mestu, iza cedevite a ispred budućnosti. treba da dobijemo u morači u poslednjem kolu i da se još neki rezultati poklope. da se napravi krug tri tima sa recimo 18-8 skorom gde bi cedevita bila najbolja.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako racunamo da Zvezda dobija Cedevitu, i mi Zvezdu i Buducnost u gostima sa +9 (sto je vec na dobrom putu ka SFu), od Cedevite nam treba jedan kiks, od Djetica dva, s tim sto oni igraju medjusobnu u Zagrebu u pretposlednjem kolu. Posto i jedni i drugi igraju Eurocup to i nije toliko nerealno, ali mi moramo dobiti sve do kraja, a ne izgledamo kao da to mozemo.

Link to comment

moj rezon je bio, dobijemo sve do kraja osim zvezde. aj neka bude tako. 

cedevita izgubi @cz i još jednu, na primer @zadar.

budućnost izgubi @olimpija, @cedevita, vs partizan. i treba da izgubi još jednu na gostovanjima, @ mega ili szolnoki. 

 

u tom slučaju nije bitna razlika u pobedi protiv budućnosti jer je cedevita tukla™ budućnost oba puta - cedevita ima tri pobede u krugu, mi dve, budućnost jednu. 

 

u slučaju da cedevita ima pobedu više od nas i budućnosti, da, moramo u podgorici da pobedimo +12 da bismo bili treći na kraju.

 

ovo pod pretpostavkom da se gleda krug ako bude bilo tri ekipe.

Edited by pacey defender
Link to comment

Mislim da gubimo jednu od dva gostovanja o kojima se ne priča mnogo - Skoplje i Zagreb protiv Cibone. Iznenadio bih se zaista ako dobijemo obe te utakmice. Sa druge strane, ako ih dobijemo, mislim da ćemo biti treći, tj. onda bih verovao i da dobijamo CZT i Budućnost.

Link to comment

Samo jedno pitanje, kako mislite to da izvedete?

 

 

Ako racunamo da Zvezda dobija Cedevitu, i mi Zvezdu i Buducnost u gostima sa +9 (sto je vec na dobrom putu ka SFu), od Cedevite nam treba jedan kiks, od Djetica dva, s tim sto oni igraju medjusobnu u Zagrebu u pretposlednjem kolu. Posto i jedni i drugi igraju Eurocup to i nije toliko nerealno, ali mi moramo dobiti sve do kraja, a ne izgledamo kao da to mozemo.

 
 
 
Link to comment

Pa ja pricam to za Buducnost vec par kola. Imaju mnogo tezak raspored, a vec su jednu izgubili.

 

Mozda imaju tezak raspored ali vrlo su cvrsta ekipa, dobro vodjena s parketa od najiskusnijeg pleja u ligi. Oni ce da izgube jos u Zagrebu od Cedevite i mozda, ali samo mozda od vas u Moraci, pod pretpostavkom da dovedete pleja i dobrano podignete formu. Liga se blizi kraju, ulozi su sada svima jasni i tacno se zna znacaj svake utakmice jer vise nema vremena da se ispravljaju brljotine, tako da ce i igraci jacih timova sada ulaziti u utakmice sa mnogo vecim oprezom i mobilnoscu. U sportu je, naravno, svasta moguce da se desi ali ukoliko Buducnost ne zavrsi na drugom mestu to ce biti ozbiljna senzacija. Jedino moze relativno lako da ih zajebe Cedevita ako slucajno uspe nas da dobije u Pioniru.

Link to comment

Sve to stoji, ne sporim. Ali mislim da je moguce da od 4 gostovanja (Mega, Olimpija, Cedevita, Solnok) mogu da izgube 2. U tom slucaju mi moramo sve da dobijemo. A ako Cedevita izgubi tacno jednu, pravi se krug o kome je Pejsi pisao, pa nam ne treba nikakva razlika u PG.

Edited by Timmy
Link to comment

Sve to stoji, ne sporim. Ali mislim da je moguce da od 4 gostovanja (Mega, Olimpija, Cedevita, Solnok) mogu da izgube 2. U tom slucaju mi moramo sve da dobijemo. A ako Cedevita izgubi tacno jednu, pravi se krug o kome je Pejsi pisao, pa nam ne treba nikakva razlika u PG.

 

Ne vidim gde bi mogli da izgube to drugo gostovanje. Mozda u Stozicama ali Olimpija je realno tezak krsh od ekipe i morao bi da im se desi tezak suterski user da bi se dokopali pobede. Mega i Solnok su za njih neozbiljne ekipe. Buducnost je koska od ekipe, nisu to neka Bog zna kakva imena ali su sasvim dobro poslozeni i takmicarski igraju vrlo efikasnu kosarku, sto i njihovi ligaski rezultati govore. Vidi se da je ovaj Jovovic radio s Radonjicem, gube uglavnom samo od boljih od sebe, slabije rutiniraju. Jedino su kiksirali u Valjevu ali to i nije bas toliko jednostavno gostovanje, znojili smo se i mi i vi u onoj shupi.

 

Don't get me wrong, strasno bih voleo da vas ne vidim protiv nas u polufinalu jer hocu da gledam kosarku do kraja sezone a ne krvoprolice ali sanse da preskocite Buducnost ili Cedevitu su jako male, gotovo nepostojece.

Link to comment

a da pratite olimpiju koja ima da igra samo sa buducnoscu od jacih ekipa?

Baš tako, gledao raspored i imaju realne šanse da stignu Partizan, svakako realnije nego da Partizan bude treći.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...