Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pickousti ili Doolence, nema mesta za obojicu. Uostalom, ovaj je vec pocistio najtrofejnijeg predsednika u istoriji FKP, neka se spremi najtrofejniji trener KKP.

Edited by Nikodije
Link to comment

Pickousti ili Doolence, nema mesta za obojicu. Uostalom, ovaj je vec pocistio najtrofejnijeg predsednika u istoriji FKP, neka se spremi najtrofejniji trener KKP.

Kakv sad pickousti ... Slobodno ga oslovljavaj sa "Alek ", nema razloga za foliranjem...
Link to comment

Kakv sad pickousti ... Slobodno ga oslovljavaj sa "Alek ", nema razloga za foliranjem...

 

Zasto bih tepao pickoustom bolidu? Izmedju njega i Doolenceta, uvek bih birao da obojica odu u Kinsasu, i nikada se ne vrate.

Link to comment

Igokea ozvaničila dovođenje Heslipa, jedino još mi kukavci "tražimo". Da li je u pitanju kockanje da se što kasnije dovede što bolji igrač, ili šta drugo, nije mi jasno. Igrača definitivno ima, juče se npr spominjao Mayo iz Konije, sasvim solidno rešenje. 

Link to comment

Do kog datuma NBA timovi imaju prava da potpisuju nove igrače iz NBDL lige?

 

Možda ovi naši slepci čekaju to, da ti Ameri tamo vide da neće igrati nigde cele sezone pa da dođu onda ovde na par meseci.

 

Trebalo bi mi tri pasusa da opišem šta sve ne valja sa tom strategijom, ali ne vidim neki drugi rezon. Ili stvarno nemamo prebijenog dinara.

Link to comment

Ili stvarno nemamo prebijenog dinara.

znas kolki su gubici na godisnjem nivou kad se igra evroliga. naravno da nemamo ni dinara posle 10tak takvih godina.

Link to comment

Mislim da postoji neki datum koji je prošle godine bio 1. mart do kada timovi koji su učesnici plejofa mogu da potpisuju i vejvuju igrače, od tada rosteri ne bi smeli da se menjaju. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...