Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

cemu jebote cela cirkuzanija? stvaraju privid da nesto rade?

ne razumem uopste.

 

Nista strasno, ovi malo izreklamirali djetica po nekoj crnogorskoj vezi, a cirkuzaniju prave forumski diskutanti koji cekaju pleja kao ozebo sunce, pa je svaka aktivnost dobrodosla ne bi li se analizirala.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

cemu jebote cela cirkuzanija? stvaraju privid da nesto rade?

ne razumem uopste.

 

Izgleda da je usluga nekome /ja čuo Boši Tanjeviću/ i da mu rade marketing da bi otišao u neku Igokeu.

Link to comment

Otišao kući.

 

Do jaja je ova naša potraga za plejadom, krenuli smo od Boa, onda su se tu provlačili neki manje poznati Ameri, ali ne, mi smo hteli Boa (mi, forumaši). Onda se ispostavilo da je Bo patka, a ni da ti Ameri nisu preterano izvesni. Pa se onda pravo niotkuda pojavio Ćapin, ali mi se krstili, nismo hteli, oćemo sad one Amere što su nuđeni. Onda je i Ćapin odlepršao, sad uleće ovaj no-name-random-crnogorac, a mi u fazonu, daj Ćapina jbte. 

Na kraju će nesrećni Dalo da na neku prevaru utrpa nekim slepcima 10p sa 4 asista, i Debeli će znanično objaviti da obustavljamo potragu jer nam je pravo rešenje bilo pod nosem sve vreme. Ostatak je istorija...

 

 

Da snime film i prikazuju ga u Slobdnom bioskopu Zvezda.

Link to comment

plej je potreban za aba ligu, a ona se bliži kraju. za domaće prvenstvo to je samo nepotreban trošak jer se takmičimo za prestiž. naravno, u domen sf-a spada varijanta da dovedemo pleja sada, pa da bude tu i naredne sezone. to ne biva.

Link to comment

Suska se da vam ovaj iz Lovcena nije mogao prenesti loptu preko centra na treningu kad je Duje naredio presing, sto je doticnog raspizdelo i posalo ga odmah kuci.

Link to comment

Pa obzirom da je vjerovatno sam naručio te hajlajtse nije ga režiser baš najbolje preporučio za ulogu pleja, ili možda i nije imao od čega da sastavi reprezentativan klip za nekog ko se pokušava prodati kao plej

opusti se kristofere, vidiš (valjda) da se zajebavam na temu kupovine igrača preko jućuba

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...