Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ma nije, bilo je pre 5,6 godina. Činjenica da je tekst iz 2013. više govori o pravosuđu. A ni ljudi nisu isti, al to nije toliko bitno, ne znači da su ovi sada cvećke

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Posto se svi slazemo da je situacija na tribinama odvratna, da tamo sede kriminalna udruzenja, da kapitenu fudbalske sekcije skidaju traku, a kapitenu kosarkaske sekcije drugog tima naredjuju da ukrade pehar, jedino sto moze da se kaze da je zivo sranje biti profesionalni sportista u Srbiji.

 

Meni je mnogo zao sto je Simon ono morao da uradi. Onda mi je palo na pamet, da kad bi nedajboze mi bili u istoj situaciji i da govnari iz naseg kopa narede tako nesto Tepicu, da bi Dulencetov autoritet bio dovoljan da se tako nesto ne desi. Nema sanse da bi oni mogli pored njega zivog da nesto naredjuju nasem igracu.

Link to comment

Posto se svi slazemo da je situacija na tribinama odvratna, da tamo sede kriminalna udruzenja, da kapitenu fudbalske sekcije skidaju traku, a kapitenu kosarkaske sekcije drugog tima naredjuju da ukrade pehar, jedino sto moze da se kaze da je zivo sranje biti profesionalni sportista u Srbiji.

 

 

Jos je teze biti kosarkaski sudija. A oni ljudi medju najboljima u Evropi u svom poslu.

 

 

Ma tesko je svima ko nije olos...

Link to comment

Jos je teze biti kosarkaski sudija. A oni ljudi medju najboljima u Evropi u svom poslu.

kad ih vec pominjes, konstatacija vredi samo za belosevica, uz dodatak da po pravilu ovde znacajno losije odradi svoj posao nego napolju.

da li je njemu/sudijama dokurcio konstantan pritisak sa svih strana ili je u pitanju nesto drugo, uglavnom na momente deluju kao da teraju inat svima u hali - ne mislim pritom samo na nasim mecevima.

generalno, posebno u evro-takmicenjima, nikada prethodno cini mi se sudjenje nije bilo pod toliko velikim uticajem bogatih klubova kao u poslednjih par godina, a sto smo mi ranije i cigani ove godine itekako osetili po svojim ledjima.

Link to comment

ako nekoga zanima  -_-

 

Marinković potpisao prvi profesionalni ugovor 12.01.2015.  

1824.jpgVanja Marinković je 9. januara napunio 18 godina. U ponedeljak, 12. januara potpisao je prvi profesionalni ugovor u svojoj košarkaškoj karijeri! 

- Osećam se zaista odlično, potpisao sam profesionalni ugovor sa Partizanom. To je velika stvar. Nastaviću rad sa velikim trenerom. Očekujem da u narednom periodu što više napredujem uz predan i posvećen rad. Ambicije su mi uvek najveće, što se se srećno poklapa sa ambicijama kluba - zadovoljno je konstatovao Vanja.

Košarkom je počeo da se bavi u KK Vračar u kom je bio do 2010. godine, potom je jednu sezonu odigrao za KK Koledž. Član Partizana je postao 2011. godine i sa uspehom igrao za mlađe selekcije tima iz Humske, a u sezoni 2013/2014 priključen je radu prvog tima šampiona. Igrao je za mlađe selekcije reprezentacije Srbije, a sada je juniorski reprezentativac naše zemlje.

Sa reprezentativnim selekcijama osvojio je dve srebne medalje na evropskom prvenstvima i bronzanu medalju na svetskom prvenstvu. Prošle sezone osvojio je prvi seniorski trofej sa crno-belima - titulu prvaka države. 

Marinković je potpisao četvorogodišnji ugovor sa KK Partizan NIS. 

 

Link to comment

Elem, optimista sam bez pokrića, pa se i dalje nadam trećem mestu. Nekom našem ludom nizu pobeda, 1 neplanirani poraz Cedevite i eto nas. 

Link to comment

Ja sam samo ovlaš gledao raspored, imamo još šansi, ali i dalje nisu veliki izgledi. Cedevita ako se okliznula u Valjevu može da se oklizne i još negde, plus igraju sa Zvezdom. U nekom slučaju i Budućnost tu može da uđe u igru serijom nekih poraza, imaju teži raspored, pitanje je samo u kakvom će stanju biti njihovi protivnici, a i protiv njih bismo mogli da nadoknadimo minus iz Beograda u Podgorici...

 

...što me dovodi do zapravo najvećeg problema tu - mi još uvek igramo ko govna, a treba da tučemo neke teške utakmice na strani, plus Zvezdu. Imaju po 6 dana da se pripreme za svako kolo, znači nema izgovora za poraze, ali i dalje smo daleko od blistavog, neuigrana bagra sa rapuštenim Pavlovićem.

Link to comment

Pavlovićeva odbrana je trenutno za čupanje kose, konstantno se nađe negde između pomaganja i vraćanja na svog igrača, ni tu ni tamo.

 

Da, on je u fazonu, proba jednom da izbije loptu pa ako prođe prođe. Plus stvarno siluje u napadu, vidi se da je nešto malo nervozan ali biće to ok.

Link to comment

Tek sada se vidi pravi znacaj poraza u Zadru

 

Zadar, Igokea, nenormalni minusi u Zagrebu i Ljubljani... al ko nas ebe, kad pravimo ekipu u decembru/januaru...

 

 

Ja sam samo ovlaš gledao raspored, imamo još šansi, ali i dalje nisu veliki izgledi. Cedevita ako se okliznula u Valjevu može da se oklizne i još negde, plus igraju sa Zvezdom. U nekom slučaju i Budućnost tu može da uđe u igru serijom nekih poraza, imaju teži raspored, pitanje je samo u kakvom će stanju biti njihovi protivnici, a i protiv njih bismo mogli da nadoknadimo minus iz Beograda u Podgorici...

 

...što me dovodi do zapravo najvećeg problema tu - mi još uvek igramo ko govna, a treba da tučemo neke teške utakmice na strani, plus Zvezdu. Imaju po 6 dana da se pripreme za svako kolo, znači nema izgovora za poraze, ali i dalje smo daleko od blistavog, neuigrana bagra sa rapuštenim Pavlovićem.

 

Pa početna pretpostavka je da mi uđemo u ritam. Čudno je uopšte takvo nešto očekivati u ovako ludoj sezoni, al jbg. 

 

Ne mogu da dočekam tekmu u kojoj ćemo imati sve igrače, u potpunosti spremne. Pavlović je sada bio tako ukočen, da je to strašno. Onaj momenat kada se okreće ka sudiji da vidi šta pokazuje, pa ne može samo glavu da okrene, nego mora celo telo - užas. 

 

U Valjevu će svi sa ove tekme (verujem) biti spremni, plus ćemo imati kakvog-takvog Eda. A tekma ništa lakša od većine onih koje nas očekuju u gostima, do kraja lige. Pa taman da vidimo na čemu smo.

Link to comment

Hajde jedno pitanje.

 

Je l biste voleli da dovedemo pleja koji bi nam podigao sanse na osvajanje ABA lige na 95% ili da ostane Tepa da bude plej i da su nam sanse, realno ko sto jesu, oko 60%? Ja imam taj problem sto bih vise volela da sa Tepom kao prvim plejom osvojimo ABA, a ne da smanjujemo ukupne minute na terenu svim ovim bekovima, prvenstveno maleckom kretenu Vanji ili Mihajlu, Edu...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...