Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Od pozitivnih stvari koje se ticu buducnosti, njegove igre i sada potpis je jedina.

 

Napredak Milutinova se meri puzevom brzinom. Macvan, Gagi, Sasa ce otici na kraju sezone, Muric nije lider.. Kolko god da je sada teska situacija, sledece sezone bice jos gore..

Link to comment

 

 

"Zvao me je neki čovek, nemam pojma kako se zove, i pitao me da li smo zainteresovani za dovodjenje Perkinsa. Ja sam ga pitao da li je on njegov menadžer, a on je odgovorio da jeste. Odgovorio sam da bismo ga kontaktirali da smo zainteresovani", rekao je Vujošević

Ovo da cita neko, ko nije bas upucen u desavanja na parketu ove sezone pomislio bi , da imamo barem dva vrhunska pleja u sastavu ili da imamo neki cvrst dogovor sa Dijamntidisom u najmanju ruku ...

 

p.s. A da, tu je i opcija strucno visemesecno gledanje vhs kaseta™. sto obicno rezulutira nekim Tori Tomasom ...

Link to comment

Od pozitivnih stvari koje se ticu buducnosti, njegove igre i sada potpis je jedina.

 

Napredak Milutinova se meri puzevom brzinom. Macvan, Gagi, Sasa ce otici na kraju sezone, Muric nije lider.. Kolko god da je sada teska situacija, sledece sezone bice jos gore..

otprilike, ako ne izborimo evroligu, nastupa totalna implozija. mozda i sa njom.
Link to comment

hoće li biti prenosa na happy u 21h protiv olimpije? prenosi li neko hevimetalca protiv cedevite u 17h?

 

edit: vidim da se mateja kežman prostire u 20:50h sa nekom svojom životnom pričom....može valjda to i da se odloži  <_<

Edited by BlackGeorge
Link to comment

ja i dalje razmisljam o ovom pekovicevom potezu.....mene je malo sramota kao navijača na šta smo spali da nam naši bivši asovi daju novac. kako danilovića i ekipu oko njega nije sramota? bruko jedna...

 

Peković je navodno izrazio želju da u jednom trenutku preuzme KKP.

Link to comment

Peković je navodno izrazio želju da u jednom trenutku preuzme KKP.

dule je rekao da nije tačno da je pekmen dao pare. tako da je moja reakcija (post) postala bespredmetna i nebitna..

Link to comment

Mogao bi da igra još neko osim Mačvana večeras...

a mogli bi malo i da poboljšaju skok..malopre su zeke imale 3 ofanzivna skoka u jednom napadu. ali opet, vodimo :)

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...