Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

čak iako nije tačno da je dao kintu, za sve što je pekmen uradio za KKP, kako na terenu, tako i van njega, zaslužio je spomenik ispred pionira.

Edited by MocaVukotic
Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

ne može pošto je hala klubaški neutralna

+1

 

Uostalom, gdje je reciprocitet? Neka da Pekmen pare i Zvezdi. Neka gleda trenutne rezultate, poziciju na tabeli i u Evropi.

 

Dosta više sa favorizovanjem jednog kluba!

Edited by MiddleClass
Link to comment

ispred, ne u pioniru

može na onom račvanju ispred stamenkovića

:fantom:

ja bi ga stavio na sred poligona, pa da klinci kad polazu vozacki moraju u rikverc oko njega.

Link to comment

Jedina pozitivna stvar ove sezone

 

 

Marinkoviću ugovor za punoletstvoIzvor. B92, Tanjug | MN

Trener Partizana NIS Duško Vujošević rekao je da će Vanja Marinković uskoro potpisati profesionalni ugovor jer je u petak postao punoletan.

 
200006854554afd3f5450e1277410817_640x482
Starsport

Vujošević je najavio da će se Edo Murić, koji se poredio na meču sa Crvenom zvezdom Telekom, vratiti u ekipu posle meča sa Olimpijom.

Trener srpskog šampiona istakao je da je njegova ekipa i pored zdravstvenih problema podigla formu.

"Podigli smo formu i poboljšali igru, ali imali smo određenih zdravstvenih problema ove nedelje, Pavlović uopšte nije trenirao, Mačvan je odradio jedan trening, Tepić će biti u sastavu, ali još nije spreman, dok se posle Olimpije u tim vraća Murić", izjavio je Vujošević na konferenciji za medije u dvorani Pionir.

Vujošević je potvrdio da je bilo kontakata sa menadžerom američkog plejkera Dorona Perkinsa.

"Zvao me je neki čovek, nemam pojma kako se zove, i pitao me da li smo zainteresovani za dovodjenje Perkinsa. Ja sam ga pitao da li je on njegov menadžer, a on je odgovorio da jeste. Odgovorio sam da bismo ga kontaktirali da smo zainteresovani", rekao je Vujošević i osvrnuo se na meč sa Olimpijom koji se igra u subotu od 21 čas u okviru 17. kola ABA lige.

"Olimpija je direktan konkurent za plasman među četiri. Poslednji meč protiv Zvezde govori o kvalitetu tima i sigurno dolaze u Beograd da traže priliku."

Kapiten crno-belih Dragan Milosavljević rekao je da očekuje težku utakmicu protiv direktnog konkurenta za plej-of.

"U Ljubljani smo ubedljivo poraženi, bila je to jedna od naših najslabijih utakmica ove sezone. Trebalo bi da igramo kao protiv Cedevite, maksimalno borbeno i sa istim pristupom, bez obzitra na snagu rivala", poručio je Milosavljević.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...