Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Za koje? Da se namlatio para, to je valjda logično. A za ovo prvo, eto ti par postova iznad. Ne tvrdim ja to, niti imam bilo kakav odnos prema tome, Peković pošteno zaradio, može i u vatru da ih baca ako mu je ćejf, a ako pomaže bivši klub, još veći naklon za to. Meni je logičnije da, i ako je dao pare, da se to spiska za ukidanje BAT-a, dovođenje pleja itd.

 

 

Mislio sam na to da Peković plaća Pavloviću. Video sam i ja šta piše neki post iznad ali to nije relevantna informacija, bar ne meni, nije je niko potvrdio nego je rekla-kazala a uzimaš je kao aksiom u tvom postu. O tome se radi.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mislio sam na to da Peković plaća Pavloviću. Video sam i ja šta piše neki post iznad ali to nije relevantna informacija, bar ne meni, nije je niko potvrdio nego je rekla-kazala a uzimaš je kao aksiom u tvom postu. O tome se radi.

Jel onda takodje nije istina da je Pavlovic trazio isplatu proslogodisnjih dugovanja i dve plate unapred za ovu godinu?

Link to comment

Jel onda takodje nije istina da je Pavlovic trazio isplatu proslogodisnjih dugovanja i dve plate unapred za ovu godinu?

Istina je, objavio je neki slovenacki portal, sad cu link da pronadjem :isuse:

Link to comment

Jel onda takodje nije istina da je Pavlovic trazio isplatu proslogodisnjih dugovanja i dve plate unapred za ovu godinu?

 

Ne znam. I ne znam kakve to veze ima sa ovim gore.

Link to comment

po medijima je već počelo da se licitira da li će novi plej biti gordon ili perkins...

na wikipediji ga neki saljivdzija vec ubacio u nas roster :) dace bog, pardon... pekmen.

Link to comment

Mislio sam na to da Peković plaća Pavloviću. Video sam i ja šta piše neki post iznad ali to nije relevantna informacija, bar ne meni, nije je niko potvrdio nego je rekla-kazala a uzimaš je kao aksiom u tvom postu. O tome se radi.

Na info da je Pekovic uplatio kintu za pleja, ja sam se nadovezao da sam pre nekih mesec dana cuo da je navodno vec dao novac i to za Pavlovica.

Naravno, informacija uopste ne mora biti pouzdana niti tacna, ali ako je uopste bitno potice iz bliskog okruzenja jednog igraca. Nista vise od toga, zato i nisam ni pisao jos kada sam cuo, vec mi je juce bilo zanimljivo kada sam procitao ovo za kintu za pleja, te rekoh mozda i ima neke istine u tome.

Link to comment

Na info da je Pekovic uplatio kintu za pleja, ja sam se nadovezao da sam pre nekih mesec dana cuo da je navodno vec dao novac i to za Pavlovica.

Naravno, informacija uopste ne mora biti pouzdana niti tacna, ali ako je uopste bitno potice iz bliskog okruzenja jednog igraca. Nista vise od toga, zato i nisam ni pisao jos kada sam cuo, vec mi je juce bilo zanimljivo kada sam procitao ovo za kintu za pleja, te rekoh mozda i ima neke istine u tome.

 

Prijatelji kluba i bivsi igraci su vazda bili eufemizam za aktiviranje crnih fondova po klubovima, tako da bi to trebalo da imate u vidu. Pekmen je vec u vise navrata dokazao da voli KK Partizan i ne verujem da bi mu bio problem da odvoji i vise od tih 100 hiljadarki ali za tako necim nema potrebe.

Link to comment

Na info da je Pekovic uplatio kintu za pleja, ja sam se nadovezao da sam pre nekih mesec dana cuo da je navodno vec dao novac i to za Pavlovica.

Naravno, informacija uopste ne mora biti pouzdana niti tacna, ali ako je uopste bitno potice iz bliskog okruzenja jednog igraca. Nista vise od toga, zato i nisam ni pisao jos kada sam cuo, vec mi je juce bilo zanimljivo kada sam procitao ovo za kintu za pleja, te rekoh mozda i ima neke istine u tome.

 

Nisam ja ništa tebi napisao što si postavio informaciju. Nego kažem da nije ništa sigurno a uzima se zdravo za gotovo. Samo to.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...