Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja i dalje razmisljam o ovom pekovicevom potezu.....mene je malo sramota kao navijača na šta smo spali da nam naši bivši asovi daju novac. kako danilovića i ekipu oko njega nije sramota? bruko jedna...

Link to comment

Danilović je napravio važan korak, pojavio se zapravo na utakmici KKP. Small step for man....

 

Što se para tiče, ja nisam video da je neko kredibilan preneo ovo, što ne znači da nije tačno (prenele novosti pisanje naših novina), tako da aj da sačekamo što se toga tiče.

 

Edit, Pik kaže da je Peković donirao 100k

Edited by theanswer
Link to comment

ja i dalje razmisljam o ovom pekovicevom potezu.....mene je malo sramota kao navijača na šta smo spali da nam naši bivši asovi daju novac. kako danilovića i ekipu oko njega nije sramota? bruko jedna...

 

Jbmliga, i Danilovic je svojevremeno upumpao ozbiljnu kintu u klub, kao i Divac i Paspalj. Tako da meni ovo sve nije toliko skandalozno. To sto vode klub kao da je jos uvek '95 jeste.

Link to comment

Pekmen ubiva milion mesecno, pa za njega i nije preveliki teret da donira tih 100k. Da nije dao, Dulence bi vec nasao nacin da ga isproziva zato sto ne da. 

Edited by Nikodije
Link to comment

Pekmen ubiva milion mesecno, pa za njega i nije preveliki teret da donira tih 100k. Da nije dao, Dulence bi vec nasao nacin da ga isproziva zato sto ne da. 

 

Ajde prekinite više da lupate. Što je mnogo, mnogo je.

Edited by theanswer
Link to comment

Iskren da budem, meni je više za čuđenje da Pekmen daje pare da bi se plaćao čovjek koji se namlatio para u NBA za desetogodišnjeg vakta tamo. Ja sam iskreno mislio da SP igra bez para, tako se to predstavljalo i sa njegove i sa svih ostalih strana. 

Link to comment

Iskren da budem, meni je više za čuđenje da Pekmen daje pare da bi se plaćao čovjek koji se namlatio para u NBA za desetogodišnjeg vakta tamo

 

A izvor za ovo ti je ko?

Link to comment

Iskren da budem, meni je više za čuđenje da Pekmen daje pare da bi se plaćao čovjek koji se namlatio para u NBA za desetogodišnjeg vakta tamo. Ja sam iskreno mislio da SP igra bez para, tako se to predstavljalo i sa njegove i sa svih ostalih strana. 

 

predstavljalo se da igra za manje para nego što može da dobije u Kinama i sl., a ne za džabe. bar sam tako ja razumeo.

Link to comment

A izvor za ovo ti je ko?

Za koje? Da se namlatio para, to je valjda logično. A za ovo prvo, eto ti par postova iznad. Ne tvrdim ja to, niti imam bilo kakav odnos prema tome, Peković pošteno zaradio, može i u vatru da ih baca ako mu je ćejf, a ako pomaže bivši klub, još veći naklon za to. Meni je logičnije da, i ako je dao pare, da se to spiska za ukidanje BAT-a, dovođenje pleja itd.

 

A što se tiče ovog mog utiska da igra za dž, nekako sam ga stekao iz njegovih izjava tipa - nisam mislio da se vraćam košarci, ali eto nakon onih silnih navijačkih "Saša, Grobari te zovu" sam odlučio da zaigram za Partizan. Obzirom da se pričalo da je odbio neke ponude iz Kine, stvarno sam mislio da pare, pa ni minimalne, nisu u igri niti da predstavljaju bilo kakav faktor. Iskreno sam mislio da je došao da pomogne voljeni klub za dž. 

Link to comment

po medijima je već počelo da se licitira da li će novi plej biti gordon ili perkins..a još nije ni potvrdjena tačnost informacije o pomoći pekovića.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...