Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma okej, nego samo kažem da je to previše složeno razmišljanje. Za sada ne razmišljaju dalje od četvrtog mesta jer četvrto vodi u plej-of. Ako se ustale među 4 sad, gađaće 3. i tako dalje. To je to, nema "hoće četvrto da bi usput izbacili Zvezdu", ne razmišljaju tako.

 

Naravno, svi u ekipi uvek imaju najviše ambicije, ali prvo četvrto mesto pa onda dalje.

 

Pa ako su mislili da ikada uopšte razmišljaju o trećem mestu, onda su večeras morali da reaguju i jure tih 20, pošto dok se mi ustalimo na četvrtom mestu neće biti više vremena da se pojuri 3, niti će sve zavisiti od nas.

 

Meni ovo sve isto nekako smrdi na to da Dule hoće Zvezdu u 1/2f. Čitava polusezona, sprdnja sa sastavom, plejom, kaznama, i kuknjava na državu mu daju alibi da ako izgubi tu seriju nije strašno, jer su se svi urotili protiv nas. A ako kojim slučajem dobije onda je narodni heroj jer je tukao Golijata.

Needless to say, kako trenutno stvari stoje mi nemamo šta da tražimo u toj seriji.

Link to comment

prijatno sam iznenadjen kako smo lako pobedili cedevitu. ono što sam mogao videti preko ekrana (gledao samo 2.pol.) je da smo izginuli u odbrani (gotovo svi :) ) i da su nas išle trojke napred pa posle i ulazi. pavlović i gagi sve bolji, andrić opet pokazuje da je solidan napred ali samo kao pratnja nekome (ne preuzima inicijativu). još da igra i odbranu tako bilo bi super. mnogo mi je žao što nemamo makar jednog "gordića" na pleju, bilo bi sve mnogo lakše.

poludeo sam od besa kada su gagiću svirali onaj nepostojeći faul kada ga je neko od igrača cedevite zajahao..

 

kako se sve ovo odvija dalje i kako se bližimo polako finišu aba lige, sve više mislim da mi nećemo uopšte ni kupiti pleja.

 

sad, čak i da ga kupimo, kako ga na brzinu uigrati? to mora mnogo da se uigrava a za to mislim da više nemamo vremena (iako igramo samo jednom u toku nedelje).

 

voleo bih da kupimo jednu normalnu peticu, teško će ovo ići u plej ofu sa milutinovim i gagićem..

 

velike su šanse (ako se plasiramo) da ćemo ipak ići na zvezdu gde su oni ipak u prednosti. zadar i budućnost bi nas ipak mogli koštati plasmana u EL.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Ne vidim čemu biranje protivnika u plejofu - mi kao klub više nismo EL. Naši pravi dometi su se kao na dlanu videli jesenas u Eurokupu i to je istina sa kojom se moramo suočiti. Sumnjam da ćemo sledeće sezone ponovo pronaći nekog Mačvana da maskira sav letnji nerad i brljotine uprave. Ostaće nam andrići, bezbradice i konferencije za štampu.

 

Čak ne bih ni voleo da se nađe neka mabudalatm da nam kupi nedostajući kadar. Da je to moj Partizan, posle prošlogodišnje prodaje došla bi neka nova TNT generacija, na čelu sa npr.Dangubićem i tokom sezone bismo im držali leđa i patili s njima. Ovo skupljanje veterana s pecanja kako god bude izgledalo u maju, nije moja šolja čaja, podseća me na bezidejnu sezonu sa Mokom i Prajom.

 

Što me, naravno, neće sprečiti da sledeće nedelje odem u Pionir protiv Olimpije, sve sa petogodišnjom ćerkom. I kada na kraju od kluba ostane samo paučina, kada odu i trofejni trener i trofejni predsednik, uvek će ostati nas pet hiljada sektaša i zato mislim da ulazak u EL nije uopšte presudan, pa ni protivnik u plejofu.

Link to comment

Ne brini Aprile, posle Derbija će opet i plej-of biti nedostižan sa ovim igračimatmtrebaće bar jedan plej, centar i dva niska krila, ako se misli da se prestigne Cibona.

Link to comment

Партизан јури ЕЛ. Партизан јури ЕЛ јер ће онда имати чиме да затражи кинту од кога год планира да је тражи. Верујем да је то план, да се обезбеди ЕЛ да би се пробале обезбедити финансије.

У супротном - ово што је Април реко. Питај бога шта ће бити када не буде било Саше и Мачвана да играју из љубави.

Link to comment

ja nisam ni znao da nas je onaj BAT ponovo blokirao jer dugujemo pare musliju, koji nas je tužio.

 

sad čitam da je peković poklonio pare partizanu da plati dug za muslija a možda ostane kinta i za pleja..

 

 

sve ovo je užasno :( .   kako onaj danilović uopšte ima obraza nekome da se obraća, da daje intervjue??? 

 

.

Link to comment
sve ovo je užasno :( .   kako onaj danilović uopšte ima obraza nekome da se obraća, da daje intervjue??? 

 

Dao je jedan intervju posle mnogo ćutanja. A njegovi intervjui su inače takvi da prvo moraš da pošalješ pitanja, pa on kaže šta može i šta ne može, jer ako ne prihvataš te uslove, nema ništa od interjvua.

 

Zato su mnogi kvalitetni (:lolol:) sportski novinari (:lolol:) odavno odustali od pokušaja da razgovaraju sa njim nasamo.

Link to comment

 

 

sad čitam da je peković poklonio pare partizanu da plati dug za muslija a možda ostane kinta i za pleja..

 

 

.

Info od pre nekih mesec dana za koji sam mislio da nije istinit, pa ga nisam ni prenosio, ali posle ovih tvojih reci, kapiram da prica mozda i jeste tacno. Navodno je Pekovic vec dao kintu i za Pavlovica.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...