Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

na 3 i polufinale

 

Rekao bih da to umanjuje šamse partizana da napravi iznenađenje u polufinalu protiv zvezde. Mislim, u odnosu na zamišljenu situaciju da se igra na 2 pobede (ne znam odakle mi to, je l bila nekad takva odluka pa je promenjeno)

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Competition%20system%202014-15.jpg

 

The semi-finals will be played in the best of five games format (2-2-1), where the first placed team after regular part of the season will face the fourth placed team in the first semi-final pair and the second placed team after regular part of the season will face the third placed team. The first and the second placed team will have the home court advantage in the semi-finals.

Edited by katamaran
Link to comment

Isto tako, imajući u vidu kako smo odigrali pred kraj i posle gledajući kzš gde je DV pričao o Cedeviti i borbi njih i Budućnosti za drugo i treće mesto, siguran sam da i da smo bliži tom trećem ili drugom mestu, zadovoljili bi se četvrtim. Očigledno se puca na sve ili ništa scenario i da nije dovoljno samo proći u finale nego usput i izbaciti Zvezdu. Mada smo po meni u svakom slučaju jebani na kraju sezone bili prvi ili peti.

Link to comment

Isto tako, imajući u vidu kako smo odigrali pred kraj i posle gledajući kzš gde je DV pričao o Cedeviti i borbi njih i Budućnosti za drugo i treće mesto, siguran sam da i da smo bliži tom trećem ili drugom mestu, zadovoljili bi se četvrtim. Očigledno se puca na sve ili ništa scenario i da nije dovoljno samo proći u finale nego usput i izbaciti Zvezdu. Mada smo po meni u svakom slučaju jebani na kraju sezone bili prvi ili peti.

 

Ma daj, čoveče. Nije ciljao nikoga nigde, nego kapira da je Partizanovo samo da pobeđuje, pa ko uleti, bez kalkulacija. Kada je uopšte Vujošević išta kalkulisao u tom smislu da gađa protivnika?

Link to comment

sve je to nategnuta hipoteza, za sada. jedino je izvesno da će oni biti prvi na kraju regularnog dela. ne vidim šta bi moglo da ih odvede na drugo ili treće mesto. sve ostalo je neizvesno.

 

mi možemo biti na bilo kom mestu od 2. do 6. a trenutno smo u poziciji da bi morali biti zadovoljni i 4. mestom, odnosno nismo sad u poziciji da bilo šta biramo. sigurno je i da bi oni najmanje voleli da idu na nas u polufinalu, ne što smo mnogo jaki, nego zbog dodatnog pritiska koji te utakmice nose, loše istorije, činjenice da domaći teren faktički ne postoji i mogućnosti da im sezona ode u racku ako ne krene kako je očekivano itd.

 

kakve bi nam šanse bile u hipotetičkom duelu, pa slabije nego njihove ako se posmatra trenutna forma i igrački kadar. čak i da dođe čuveni plej, da forma krene uzlazno i da izbegnemo povrede, opet bi oni bili favoriti. pod uslovom da ih ne iseku neke povrede.

 

ja bih da igramo finale sa njima, a u polufinalu Budućnost, ako može.

Link to comment

Ma daj, čoveče. Nije ciljao nikoga nigde, nego kapira da je Partizanovo samo da pobeđuje, pa ko uleti, bez kalkulacija. Kada je uopšte Vujošević išta kalkulisao u tom smislu da gađa protivnika?

 

Ne kažem da jeste, samo meni tako nešto ovo izgledalo kao da se uopšte ne razmišlja o nečemu daljem od četvrtog mesta, možda je to što ti kažeš.

Link to comment

Ne kažem da jeste, samo meni tako nešto ovo izgledalo kao da se uopšte ne razmišlja o nečemu daljem od četvrtog mesta, možda je to što ti kažeš.

 

Ma okej, nego samo kažem da je to previše složeno razmišljanje. Za sada ne razmišljaju dalje od četvrtog mesta jer četvrto vodi u plej-of. Ako se ustale među 4 sad, gađaće 3. i tako dalje. To je to, nema "hoće četvrto da bi usput izbacili Zvezdu", ne razmišljaju tako.

 

Naravno, svi u ekipi uvek imaju najviše ambicije, ali prvo četvrto mesto pa onda dalje.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...