Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

U ovom razgovoru jedino što nedostaje je odgovor na pitanje šta je tačno njegovo zaduženje u klubu i čime on doprinosi na mjestu predsednika.

 

Umesto što je pretio obračunom i pozivao da mu ljudu dođu negde, bolje da je stisao muda i došao na neku utakmicu KKP čiji je pro forme predsednik. Mislim, ne bi bilo zgoreg, više je Đura imao utakmica u FKP prošle godine nego on u KKP.

Link to comment

 

Kako reagujete na razne priče o vama i o klubu koji se šire po internetu? 

 
- Imate razne idiote koji ni fizičko nisu radili, a oglašavaju se po forumima i društvenim mrežama. Oni znaju bolje od mene šta se dešava u Partizanu. Pozivam te mangupe koji se kriju iza nadimaka da dođu u Humsku da ih upoznam i da mi kažu ono što ja ne znam.

 

gde ste sada miševi?

Link to comment

Meni je bolje ono o Pavlovicu i Macvanu. Za pleja nema para, a ovi su dosli zato sto su takvi ljudi i nije im problem da ne prime svaku STIPENDIJU na vreme :lolol: . Prso covek.

Link to comment

Voleo bih da se i plejmejker priključi za isti ta period. Ima nekih naznaka. Kažu sada je malo vremena ostalo, može da se da dobra plata. Pitanje je kako sada naći kvalitetnog pleja sa punom biografijom. Meni se jako dopada Florens iz Zadra. Za to je potreban kontaki i naravno nemati BAT tokom prelaznog roka. Ne odustajemo od toga, ali ne očekujemo to kao neki spas. Nema drugog spasa od dobrog treninga i zajedništva.

Edited by theanswer
Link to comment

Kvote da li će Dule biti trener naredne sezone...

 

Da 2.40

Ne 1.65

 

Mogu ovi iz vašeg KK lijepe pare uzeti na singl.

Edited by MiddleClass
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...