Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

nema potrebe da bilo ko ide do njega. PSD dobro zna ko su ti - kako bi inace znao da su bili oslobodjeni fizickog? (btw, da li on to preti nekome?) 

 

prica oko brenda je glupost i zamka za naivne. prvo, PAR ne moze biti i nije najveci brend u srbiji a drugo, biti brend ne garantuje i opstanak. milion brendova (svetskih, mnoogo vecih od Partizana) je umrlo, nestalo, nema ih vise. na brendu se mora raditi - on se mora graditi, zalivati, razvijati i pazljivo cuvati. a ovo sto PSD i Dule rade je upravo suprotono - to urusava brend, srozava ga, snizava mu ekonomsku vrednost te vodi njegovom nestajanju.  

 

oslanjanje na pomoc drzave je apsolutno neprihvatljivo. ne zelim da kroz budzet (ili javna preduzeca) finansiram KKP ili KKCZVBG.

 

smesno je to sto tvrdi da KKP ima jedan racun. onaj ko je ikada radio sa njima zna da je to vic godine,

i brate pusti nas tih prica "evo, ako smo mi problem, idemo odmah". znam da je to u srbiji narodni obicaj ali stvarno je jadno i bedno.

Link to comment

Pa to je super, posljednje pojačanje je samo sebi gorivo sipalo da dođe. Kako kukate ja sam mislio sad vam stiže na bicikli plej (ili eventualno dolazi klasičnim kros kantri stilom, da bude brže uđe u formu), a ono se ima i za avion.  :Jova:

Link to comment

oslanjanje na pomoc drzave je apsolutno neprihvatljivo. ne zelim da kroz budzet (ili javna preduzeca) finansiram KKP ili KKCZVBG.

pa finansiraš, i jedne i druge.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...