Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

 

Frederik-Haus-Rodrigo-De-La-Fuente-1.jpg

Dok je igrao za Partizan, Frederik Haus je vrlo brzo postao miljenik Grobara koji su nekoliko puta isticali da bi voleli ponovo da vide američkog beka u crno-belom dresu.

 

Želja im se možda ispuni jer je Haus voljan da se vrati, ali o svemu se pita Partizan s obzirom na to da Fredi ima 38 godina.

- Pratim i dalje igre Partizana i pred svaku sezonu se raspitujem ima li šanse da se vratim. Jer rekao sam još ranije da bi voleo da završim karijeru u Partizanu – rekao je Haus za Naše novine i dodao:

Clipboard011.jpg

Foto: Facebook/Партизан понос Србије

- Sada sam u Teksasu, ali sam često okružen Srbima. Pričamo o hrani i Beogradu sve vreme. Za 10 godina vidim sebe u Beogradu, kao trenera.

O Duletu Vujoševiću ima samo reči hvale.

- On je najbolji trener s kojim sam radio. Vujošević me je tretirao kao sina i pazio me. Davao mi je knjige kako bih naučio srpski jezik, ali i vašu nacionalnu istoriju. On se ne bavi samo košarkom, nego se brine za vaš život i porodicu – jasan je bio Haus.

 

 

 

 

Car, meni licno najdrazi igrac u zadnjih 15 godina ...

Edited by Geo
Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

za 5 dana puni 37 godina.

 

kakav je to kralj :Hail: sad je idealna prilika pošto se tepić povredio. samo fredi je bek...ali dobro, svi znamo da fredi može i centra da igra :D

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment

ja bih voleo da snimak pokaže da ne može da igra sledeće dve utakmice, pa da napokon kupimo pleja jer moramo, a da se tepić, napokon, malo odmori. zaslužio je čovek - radio je kao u rudniku.

Link to comment

Tepić mi je uvijek izgledao kao skroz kul lik, neki dan je dao super intervju (mislim Mondu, mada možda i griješim), ove godine nosi Partizan na leđima i to sa pozicije kojoj ne pripada, nadam se njegovom povratku u ozbiljnu košarku, uglavnom, svak ko voli košarku može samo da podržava ovakve momke. Ne treba on da nosi grijehe uprave koja ne može da nađe pravog pleja pa da mora izvlači kestenje iz vatre i još da trpi košarkarški nepismene navijače.

Edited by James Marshall
Link to comment

troubles in maternity hospital

 

 

- Imate razne idiote koji ni fizičko nisu radili, a oglašavaju se po forumima i društvenim mrežama. Oni znaju bolje od mene šta se dešava u Partizanu. Pozivam te mangupe koji se kriju iza nadimaka da do|u u Humsku da ih upoznam i da mi kažu ono što ja ne znam.

Link to comment

Samo mu još to fali, posle onoliko udaranja glavom u zid.

 

Ja bih poslao Milogleda da ga odvali u šahu, i posle da mu izvuče bris iz kurca.

Edited by ljakse
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...