Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

macvan je stvarno sjajno odigrao. ipak, najupecatljiviji utisak je koliko je dzikic potcenio tepica i kako mu je ovaj to natrljao u facu. pravda.

 

    Moj utisak je da je potcenio sve Partizanove šutere. Mačvan šutnuo sve otvorene troje, Andrić, btw najkonstantniji ove sezone u šutu, na -3 šutira trojku iz ćoška sam kao duh, Tepić šutira poludinstancu iz ćoška kod Krkine klupe tako što razmisli, tapne, pa još malo razmisli. Toliko se ni Muta nije odmicao.

Link to comment

Al samo da dodje taj jebeni plej. Osedesmo svi vise :(

 

Pa onda minutaza.

 

1 - Tepa 25, crnac 20

2. - Dragan 25, Vanja 10,

3. - Sasa i Edo po 20, Andric 10

4. - Macvan 30, Luka 5

5. - Milutunov 25, Gagic 10.

 

Moze nesto vremena Tepa i Crnac zajedno, Kao i vreme sa nizom petorkom sa Macvanom na petici, gde koji minut na 4 moze i Luka, Andric, Sasa..

 

Ovakav tim moze da parira najjacima u ligi.

Link to comment

    Moj utisak je da je potcenio sve Partizanove šutere. Mačvan šutnuo sve otvorene troje, Andrić, btw najkonstantniji ove sezone u šutu, na -3 šutira trojku iz ćoška sam kao duh, Tepić šutira poludinstancu iz ćoška kod Krkine klupe tako što razmisli, tapne, pa još malo razmisli. Toliko se ni Muta nije odmicao.

 

Mi smo najjadiniji u % za tri poena u celoj ligi, u kojoj, valja se podsetiti, nastupa jedan Levski. Nije to bilo bas skroz bez rezona.

Link to comment

    Moj utisak je da je potcenio sve Partizanove šutere. Mačvan šutnuo sve otvorene troje, Andrić, btw najkonstantniji ove sezone u šutu, na -3 šutira trojku iz ćoška sam kao duh, Tepić šutira poludinstancu iz ćoška kod Krkine klupe tako što razmisli, tapne, pa još malo razmisli. Toliko se ni Muta nije odmicao.

Ipak je highlight genijalnih Dzikicevih taktickih zamisli bila situacija kada igraci Krke udvajaju Gagica a on vraca loptu Macvanu, koji je sam na trojci i, gle cuda, pogadja.

Link to comment

Mi smo najjadiniji u % za tri poena u celoj ligi, u kojoj, valja se podsetiti, nastupa jedan Levski. Nije to bilo bas skroz bez rezona.

 

     Ne bi bilo skroz bez rezona ostaviti malo više prostora Gagiću, Dalou, pa i Batici za šut, ali je samoubilački to raditi sa Mačvanom i Andrićem. Tepić istina ima mizerne procente ali je drskost onako ga puštati. 

Link to comment

     Ne bi bilo skroz bez rezona ostaviti malo više prostora Gagiću, Dalou, pa i Batici za šut, ali je samoubilački to raditi sa Mačvanom i Andrićem. Tepić istina ima mizerne procente ali je drskost onako ga puštati. 

 

A jbg, kad je Želimir tako puštao Rubia i PAO tukao Barsu, onda to nije bila drskost nego genijalnost.

Gledao sam samo prvo poluvreme juče, ali poprilično sam siguran da Krka nije izgubila zbog trojki (opet smo imali ispod 30%). Držao je Partizan kontrolu nad igrom, non stop je bilo 5-10 razlike, rizikovao Džile, pokušao nešto da promeni i nije mu se isplatilo, ništa strašno.

Link to comment

S tom da je krka sve vreme meča gađala trojke oko 50%... Poslednje 4 nisu ušle, pa je pao procenat, ali imali su 21-10 pred kraj... To je Krku držalo sve vreme u meču...

Link to comment

S tom da je krka sve vreme meča gađala trojke oko 50%... Poslednje 4 nisu ušle, pa je pao procenat, ali imali su 21-10 pred kraj... To je Krku držalo sve vreme u meču...

 

Mi taj šut za 3 poena uvek rizikujemo, tako jednostavno igramo i ne naravno samo ove sezone već duži period. Ko god ima neki ozbiljniji procenat protiv nas mi tu utakmicu teško dobijamo ove godine jer na početku sezone nismo imali kvalitet za neku napadačku produkciju a sada nismo toliko uigrani i i dalje smo oslabljeni sa povredama i nedostatkom pleja.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...