Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

da nema mačvana ladno bi smo gubili ovaj meč sa deset razlike...dalo je opet katastrofalan, kad god je u igri mene obliva  hladan znoj.

To što Dalo igra, komotno može da igra pola foruma... A mehanika šuta mu je kao u klinca koji još nije naučio da šutne, već mora da izvlači iz grudi...

Link to comment

Tepa sedam veoma važnih poena za kratko vreme :Hail:

 

Mačvan igra sve :Hail:

 

Bravo tepiću...i skače, i igra odlično odbranu, fenomenalan večeras :Hail:

 

on i mačvan najbolji, dobar i milosavljević 

Link to comment

Častiše nas sudije na kraju sa ovim faulom Armsteda. Inače, opet smo prilično pali u poslednjoj četvrtini, nikako ne kapiram kako Vujošević ne vidi da Milosavljević ne može da ima ovoliku minutažu. Ako je Tepić iznuđen slučaj, za ovo stvarno nema nikakvog opravdanja.

Link to comment

meni je milenko mnogo drag igrač i teško mi pada kad se oplete po njemu. znam da je nekad s razlogom, ali ipak. 

 

bravo za njega, mačvana i kapitena.

Link to comment

meni je milenko mnogo drag igrač i teško mi pada kad se oplete po njemu. znam da je nekad s razlogom, ali ipak. 

 

bravo za njega, mačvana i kapitena.

 

Po meni nije opravdano kada se oplete po nekome ko stvarno daje sve od sebe. Treba oplesti po onome ko od njega možda traži nešto što ovaj, uprkos najboljoj volji, ne može.

Link to comment

I Milutinov je odigrao korektno.

 

Milutinov je dušu dao za ovakve utakmice. Obično jednu ovakvu on odigra odlično jednu Gagić. Samo kad je utakmica protiv nekog tima koji ima iole školovanog centra ne možemo da dobijemo ni pola ovakve utakmice kombinovano od njih dvojice.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...