Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

slaba strana je takodje ispravan termin, samo redje koriscen

 

a drugo je sto je izraz strana pomoci sad popularno koristiti i za svako pomaganje u odbrani kod novijih eksperata za igru

 

ne znam, ja za ovo slaba strana nikad nisam čuo osim na engleskom. a bukvalno u prvih mesec dana klinac na treningu nauči šta je strana pomoći pa mi glupo to prevođenje, ali možda preterujem

 

vitman vezao 10 poena za dva minuta i odlučio da je džordan

Edited by theanswer
Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gasic dobio tekmu!!! kod mene u kraju automobili vec tutnje ka trgu, zastave se viore, puno pijanih i veselih!

 

Najmanje što bi mogli da urade u klubu je da mu naprave prigodan cd za ovu priliku.

Link to comment

ne bih se ja bas radovao na tvom mjestu. cibona je ozbiljnija ekipa od olimpije koja ovaj skor ima samo zahvaljujuci okolonostima i laksem rasporedu.

 

Taman sam hteo ovo da napišem na ABA topiću.

Link to comment

ne bih se ja bas radovao na tvom mjestu. cibona je ozbiljnija ekipa od olimpije koja ovaj skor ima samo zahvaljujuci okolonostima i laksem rasporedu.

 

Nema tu ozbiljnih ekipa koje se kolju za cetvrto mesto. Te tri ozbiljne ekipe su, cini mi se, vec zavrsile posao. Naravno, bude li opet nekih iskljucenja Vujosevica tesko da i Partizan moze da se kvalifikuje za ozbiljnu ekipu, tako da on zna sta mu je ciniti. Gasicu je danas prakticno jedan igrac Solnoka drzao egal utakmicu do pred kraj.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...