Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Na temu pušenja, oni koji zapale cigaru u tolikoj masi ljudi u zatvorenom prostoru su šupčine. Pošto već skoro sedam godina sedim na istom mestu, ne pamtim da je toga bilo, osim juče, a to su bili neki lik i neke retardirane klinke koje sam tu prvi put video. Verovatno i poslednji, srećom.

Link to comment

Dakle dolazimo do toga da kaznu treba naplatiti i od redara koji su sve to omogućili  :fantom:

Ja sam juče kasnio i stigao sam pred kraj prve četvrtine i lik me je samo pitao imam li nešto i to je bilo to što se tiče pretresa. 

Link to comment

Completely unrelated, danas šiznula što su se kod mene tamo iza klupe ponabijali silni divljaci koji su pušili ne samo cigiz, nego i džointe palili. Jebote. Išla do redara na poluvremenu, oni mi sležu ramenima.

jednom tako neko dosao kod mene i usmrdeo mi dnevnu sobu dimom, iako sam ga lepo zamolio da to ne radi vec da izadje na terasu.

Link to comment

A sto nema konferencije za stampu pred Solnok  :mad:

 

edit: bila, nista zanimljivo, Gasa se okrece Solnoku i kaze da nema vremena za tugovanje

Edited by pantelia
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...