Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

pre no što počne da palamudi u suđenju, Vujošević bi mogao da skapira da je on direktno kriv za prethodna dva poraza i da je ostavio ekipu na cedilu kad je bilo jako važno. sa te dve pobede bili bi miljama bliže cilju, a siguran sam da bi Megu dobili i bez pominjanja mrtve majke Beloševiću. dal on shvata da mu zamenik nije Dejvid Blat ili Obradović Željko nego čovek koji ne ume da vodi utakmicu (moguće da o košarci zna puno, ali da voodi tekmu ne zna) i da svako odsustvo sa klupe znači verovatan poraz.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Completely unrelated, danas šiznula što su se kod mene tamo iza klupe ponabijali silni divljaci koji su pušili ne samo cigiz, nego i džointe palili. Jebote. Išla do redara na poluvremenu, oni mi sležu ramenima.

Link to comment

Mayday,bolje nemoj to da radiš, moj savet, samo možeš imati neki problem bezveze. Ne vredi ti ispravljati nešto ovde što se ne može ispraviti, jbg. Što se utakmice tiče samo jedna reč je opisuje: nemoć. Može se svašta pisati ali to je suština. Odavno nismo izgkedalli u više utakmica tako nemoćno u svakom aspektu..

Link to comment

Mi smo do Zadra putovali 10 i po sati, vracali se 9 sati autobusom... a otislo se sa parama od prodanog Sasinog dresa...

pa sada vi nastavite kako je ko igrao...

 

Edited by EmptyClip
Link to comment

Sve to stoji, ali ne mogu da nadjem nimalo opravdanja za onoliko pljuvanje po coveku. Sledecu tekmu oblacim njegov dres, u inat svima.

 

Ne znam gde ti je mesto u Pioniru, ali ja po glodarima u svojoj okolini nemam takav utisak, odnosno imam sasvim suprotan: svi obožavaju Tepića.

 

A bila je mučna atmosfera danas, svi nervozni, frustrirani, nadrkani...Posle utakmice izbio zamalo fajt između redara i publike. Ma uf.

Link to comment

 

Posle utakmice izbio zamalo fajt između redara i publike. Ma uf.

 

ovo bar znamo što se desilo ...

 

Completely unrelated, danas šiznula što su se kod mene tamo iza klupe ponabijali silni divljaci koji su pušili ne samo cigiz, nego i džointe palili. Jebote. Išla do redara na poluvremenu, oni mi sležu ramenima.

 

:Jova:

Link to comment

Ne znam gde ti je mesto u Pioniru, ali ja po glodarima u svojoj okolini nemam takav utisak, odnosno imam sasvim suprotan: svi obožavaju Tepića.

 

A bila je mučna atmosfera danas, svi nervozni, frustrirani, nadrkani...Posle utakmice izbio zamalo fajt između redara i publike. Ma uf.

 

E jbga, sad sam ja lud pa umisljam pljuvanje po Tepicu. 

 

Obrati vise paznju sledeciput.

 

 

Mau, drukas ljude koji duvaju joint. Gde ce ti dusa :(

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...