Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

jbg, tepara je u kkp zato sto nigde drugde nije mogao da nadje angazman. meni je on car i najbolji igrac ovog partizana ali se fakat nigde napolju nije snasao i fakat nije ni izbliza imao karijeru kakvu smo svi mislili da ce imati.

kapiram da bi bez problema mogao da igra svoju ulogu u nekom turovu ili čak i nekom jačem klubu. nije čak ni da nije igrač za ritas, pretpostavljam da je razlog za kaširung bila kombinacija igara ispod očekivanog i previsoke plate.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Нема игру Партизан то им је по мени био основни проблем вечерас.

 

ne samo večeras nego od početka sezone....i Tepić je tu najmanji problem, zapravo nije problem uopšte, uglavnom njemu zahvaljujući držimo glavu iznad vode.

 

pogledati protiv kojih ekipa smo ostvarili ovih 6 pobeda (levski, metalac, mzt, solnok, mega, cibona) i sve je jasno....začelje jadrana + Cibona, koja je u nekoj sličnoj situaciji kao mi što se finansija tiče. niti jednu ekipu iz gornjeg doma nismo dobili, niti smo bili blizu da dobijemo. u evropi smo dobili dve prijateljske i rumune u Bgd na guzove. sa ovakvim stanjem u ekipi jedino mogu da stavim pare da ćemo dobiti Levski u Bgd, za ostalo ne bih.

Link to comment

 

 

Zatim publika. Prosto ne verujem da je onaj uspeo da toliko zatruje i normalne ljude, koji postaju ludi ko i on i ne vide realnost svojim ocima. Sudije se jesu glupirale (meni je najvise smetalo sto su svasta tolerisali Planinicu i u odbrani i u napadu - mislim da je trebalo jos u prvom poluvremenu da izleti sa 5 faulova), ali nemamo pravo da njih okrivimo za ovaj poraz.

 

Pa opet publika. Pljuju svi ko jedan Tepica (koji je veceras odigrao skroz solidno), a jebenom Pavlovicu nijedna kritika. Vujosevicu takodje. Sve se vise svadjam sa ljudima po tribini, ne mogu da se iskontrolisem.

 

Ti ćeš zaista popiti batine u Pioniru, ovo je zaista dobronamerno rečeno, da me ne shvatiš pogrešno. Napušićeš Dula kad ne treba a neka budala u blizini će te odvaliti.

 

inace, meni je ovo totalno neocekivano od pavlovica. uvek mi je bio gotivan lik. isto kao i macvan koji je takodje nevidjeno nervozan.

 

Nervoza se prenosi od Vrhovnog. Nemoguće je da to ludilo ne pređe na igrače, čovek ih driluje da biju nepravednu bitku protiv svih zala ovog sveta.

Link to comment

Ti ćeš zaista popiti batine u Pioniru, ovo je zaista dobronamerno rečeno, da me ne shvatiš pogrešno. Napušićeš Dula kad ne treba a neka budala u blizini će te odvaliti.

 

 

Nervoza se prenosi od Vrhovnog. Nemoguće je da to ludilo ne pređe na igrače, čovek ih driluje da biju nepravednu bitku protiv svih zala ovog sveta.

 

Vec si mi to rekao pre par nedelja, a ja ti odgovorio da su i batine za ljude. Mozemo opet ako zelis.

Link to comment

Znas kako bih boleo da bar 10% navijaca Partizana bude svesna ovoga za Tepica. Mnogo me nervira pljuvanje po njemu. A neverovatno u kolikoj meri je to prisutno.

 

To je ono što mi nije jasno jer ljudi oko mene ne hejtuju Tepića nešto preterano. Ne više od bilo koga drugog ko npr promaši zicer. Nemam pojma, ali njega stvarno ne bi smeli da diraju.

Link to comment

Vec si mi to rekao pre par nedelja, a ja ti odgovorio da su i batine za ljude. Mozemo opet ako zelis.

 

Znam da jesi, valjda nema nikog živog ko to nije nekad okusio, ali ih valjda ne treba prizivati, sem ako nisi mazohista.

Link to comment

Ne znam zašto SP igra toliko bez ikakve odgovornosti. Ili su jednostavno svi* u klubu od vrha do dna (što je maltene samo jedan stepenik razlike)svesni da smo krš, pa je onda opšte stanje "boli me kurac i onako ne možemo ništa ove godine". tako mi i Milutinov izgleda, potpuno nezainteresovano.

 

*naravno, osim tepića i kapitena

Link to comment

meni se čini da, kad bi Gašić vodio ekipu, u dugom delu sezone bi imali 1-12 ili 2-11....teško se i setiti neke tekme koju smo dobili kad je on vodio, ovako sa strane stiče se dojam da ne bi ni sa Bostonom mogao da dobije Metalac.... sa Debelim, možemo da izguramo drugi deo sezone sa 7-6 i zauzmemo mesto u gornjem delu tabele.

 

dok se mi skupimo i saberemo u punom broju, dok svi postignu optimalan nivo spreme i nauče kretnje, dok Debeli veže seriju tekmi na klupi i liši nas gledanja Gašića, dok se nadnaravne sile umilostive i otvore kombinu za pleja....taman će da bude vreme za KLS.

Link to comment

Što mi krivo.

 

I krivo mi što je SP izgoreo. Mrzi Budućnost ko Nemce.

Njega i Macvana mi je najvise zao ... Maloumnici sa vlasti u klubu umesto da zahvale nebesima, za taj dar sto im je  pao sa neba i obezbede minimalne uslove da "spasioci" imaju regularne uslove za igranje kosarke (dovodjenje jebenog plejmekera) , oni svo breme nakacili njima na pleca( "evo vam lopte izmislite koseve i donesite pobede") ... 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...