Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tepić je večeras, uz Milosavljevića, bio najbolji kod vas. Izgubili ste zbog Milutinova, Pavlovića i kratke klupe.

 

Znas kako bih boleo da bar 10% navijaca Partizana bude svesna ovoga za Tepica. Mnogo me nervira pljuvanje po njemu. A neverovatno u kolikoj meri je to prisutno.

 

 

edit: igrao je 37min, imao index 14, dok je nasa najveca zvezda imala -7. Al dobro, on je dosao da igra ispod cene :frust:

Edited by Timmy
Link to comment

Kontam da sad niko od vas o tome ne razmislja ali Milutinovica si zaboravio, i to on jos ima ugovor na 2 sezone.

 

Moj post je bio o talentima. Milutinović ima 24 godine.

 

edit: Tepić ako se kojim slučajem ne daj bože povredi to će biti isključivo zbog Vujoševića. Njega mi je neopisivo žao što ga dule siluje na, za njega, neprirodnoj poziciji u timu.

 

Samo gledanje Tepića u ulozi koju ne bi trebao da ima, barem ne u ovakvoj kakva je sada - uglavnom ceo meč na pleju, je  dovoljan i očigledan razlog za odlazak Duleta i Saše.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

jbg, tepara je u kkp zato sto nigde drugde nije mogao da nadje angazman. meni je on car i najbolji igrac ovog partizana ali se fakat nigde napolju nije snasao i fakat nije ni izbliza imao karijeru kakvu smo svi mislili da ce imati.

Link to comment

jbg, tepara je u kkp zato sto nigde drugde nije mogao da nadje angazman. meni je on car i najbolji igrac ovog partizana ali se fakat nigde napolju nije snasao i fakat nije ni izbliza imao karijeru kakvu smo svi mislili da ce imati.

 

Sve to stoji, ali ne mogu da nadjem nimalo opravdanja za onoliko pljuvanje po coveku. Sledecu tekmu oblacim njegov dres, u inat svima.

Link to comment

Tepari bi trebali spomenik podići, držao je ovu bandu na okupu i u igri 38 minuta. kad on izađe, uđe ono nešto što nije košarkaš a odaziva se na ime Dalo. Meni u glavi dva momenta - prvo lopta kruži pa dođe nekako do njega (on u tom napadu nije uopšte igrao pleja već jednog od momaka u tom krugu dodavanja) pa on pukne neku trojku koja nije bila ni blizu da uđe, a potom sledeći napad popije banančinu. I toliko da se ja sjećam od njega. Za njega bi Bocka bio upgrade, zato protiv Tepare ne bi niko trebao da kaže ni riječ.

Link to comment

Dovodjenje Pavlovica je samo jos jedan dokaz izgubljenosti, ocaja i totalnog odsustva kontakta s realnoscu u koje je klub zapao. Ajde sto on misli da je moguce baviti se kosarkom tako sto ces 4 meseca godisnje igrati, a ostatak godine lezati na plazi, ali trener kome nije jasno da je to neizvodljivo je za dusevnu bolnicu, da zanemarimo sve drugo. Za bravure koje je veseras izvodio popio bi samarcinu od saigraca iz ekipe u basketu u kraju. I onda jos ono gubljenje zivaca i rudifernandezisanje. Veoma tuzno. 

Link to comment

Blok: nema ovde prenošenja postova, dajdžesta i slično sa sajtova najvjernijih. post je obrisan.

 

Covek je samo preneo generalno stanje i pisanje. Nemojte mi i vi sad nervirati :mad: :D

Link to comment

Dovodjenje Pavlovica je samo jos jedan dokaz izgubljenosti, ocaja i totalnog odsustva kontakta s realnoscu u koje je klub zapao. Ajde sto on misli da je moguce baviti se kosarkom tako sto ces 4 meseca godisnje igrati, a ostatak godine lezati na plazi, ali trener kome nije jasno da je to neizvodljivo je za duse.vnu bolnicu, da zanemarimo sve drugo. Za bravure koje je veseras izvodio popio bi samarcinu od saigraca iz ekipe u basketu u kraju. I onda jos ono gubljenje zivaca i rudifernandezisanje. Veoma tuzno. 

pazi, najludje od svega sto covek igra na poziciji na kojoj vam je bio jedan od par svetlih tacaka ove sezone - edo muric.

 

inace, meni je ovo totalno neocekivano od pavlovica. uvek mi je bio gotivan lik. isto kao i macvan koji je takodje nevidjeno nervozan.

Link to comment

jbt, blok_64 popuje na temu navijacke ostrascenosti.  :0.6:

 

kkp nikad nize nije pao u svojoj istoriji. svako moze da vam pisa po grobu.

 

Причао сам о стању свети људи који не виде шуму од једног дрвета,што никако нема везе са поповањем.

Наутилусе извини,за онај пост.

 

Нема игру Партизан то им је по мени био основни проблем вечерас.

Edited by Блок_64
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...