Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Sudije od prve cetvrtine ne znaju gde udaraju

 

Не знам дали си гледао синоћ Металац - Задар,да видиш како тек судије немају појма.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не знам дали си гледао синоћ Металац - Задар,да видиш како тек судије немају појма.

Nisam ali cu probati da pogledam ako uhvatim vreme.

Ovde je bilo svega...i sviranja i nesviranja i promena odluka i menjanja kriterijuma... Uz to i preterana nervoza Partizana i malo vise bacakanja na obe strane i eto ti jedne ocajne utakmice

Link to comment

Angažman nekih igrača Partizana sramotan. Pavlović, ne znam koji mu je kurac, ali kao da je u fazonu "ala me nasukaše da se vratim, jebomeotac, umjesto da sam nastavio da pecam". Jovović totalno nadmudrio suprotnu stranu (ko god to bio), time management nekim igračima katastrofa, loše reakcije Gašića, Milutinov dobar protiv krš centara ali protiv ozbiljnih ekipa očigledno ima problema, falio Gagić.

 

Opet, ovaj poraz ne znači ništa, nije vama Budućnost ni bila rival od početka prventstva, i dalje ste favoriti za #4 i realno možete i do #3. 

Link to comment

samo da primetim da vujosevic uopste nije lud nego proracunati smrad koji ovom kampanjom protiv centara moci pred navijacima pravi alibi za apsolutni fijasko u pogledu upravljanja klubom.

 

Može mu se, sve dok mu hala aplaudira dok izlazi sa terena posle isključenja zbog luđenja i razmrdavanja ekipe.

Link to comment

to bi bilo to, previse poraza, veliki zaostatak i sto je najcrnje ekipa ni na sta ne lici pa nije izgledno da ce uci u seriju pobeda....vise lici da ce biti neka druga serija....ne pomaze ovde ni plej vise, sve podseca na jednu raspad sezonu za zaborav

Edited by Ted
Link to comment

Opet, ovaj poraz ne znači ništa, nije vama Budućnost ni bila rival od početka prventstva, i dalje ste favoriti za #4 i realno možete i do #3. 

zasto tako skromno - ja bih rekao da ni 1. mesto nije predaleko.

Link to comment

samo da primetim da vujosevic uopste nije lud nego proracunati smrad koji ovom kampanjom protiv centara moci pred navijacima pravi alibi za apsolutni fijasko u pogledu upravljanja klubom.

 

+1

 

DULE ODLAZI !!!!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...