Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

budućnost je važna, a ne ovi rumuni.

 

plej je neophodan.

 

ako izgubimo protiv budućnosti šanse za makar 3. mesto je gotovo jednaka nuli.

 

 i to ide na dušu vujoševića (nepotrebno isključenje) i trijumvirata dule/saša/šilobad - nedostatak pleja.

Link to comment

Tesko divljanje Asesofta... Tuga iz kakve grupe smo ispali, ali to je vec odavno ispricana prica.

Kako znamo i umemo da dobijemo Buducnost.

Glisic upisao prve minute i poene, bice ih jos mnogo nadam se

Link to comment

Budućnost dovela Paunića koji debituje protiv nas. Realno, mi ni ne treba da igramo tu EL, sve ozbiljnije ekipe u regionu su bolje organizovane od nas. Oni menjaju Šihija, koji je imao sasvim solidnih epizoda, i bukvalno u istom danu dovode vrlo kvalitetnu zamenu, a ovi naši retardi nisu u stanju da dovedu pleja čitavu polusezonu.

Link to comment

A nisi nam verovao 

 

Nisam, priznajem. Zaista sam verovao da je 3-4 meseca dovoljan rok da se skrpi 100k evra/$ i dovede kršten igrač na 3 meseca. Potcenio sam nesposobnost koja vlada u klubu.

Link to comment

Budućnost dovela Paunića koji debituje protiv nas. Realno, mi ni ne treba da igramo tu EL, sve ozbiljnije ekipe u regionu su bolje organizovane od nas. Oni menjaju Šihija, koji je imao sasvim solidnih epizoda, i bukvalno u istom danu dovode vrlo kvalitetnu zamenu, a ovi naši retardi nisu u stanju da dovedu pleja čitavu polusezonu.

Tacnije od povrede Vestermana , znaci skoro sezonu ipo ... Slazem se naravno da sa takvom politikom nema sta da se guzimo oko evrolige, jer se pokazalo da bez osnovnih igraca i evrokup  je prevelik zalogaj ... 

 

 

Jebote, ovo u Budućnosti ko da se Radonja pitao.

 

Ko zna mozda se i pitao , ove godine imate saradnju na najvisem nivou ...

Edited by Geo
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...