Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mnogo preterujete u kritici. Pre samo 3 dana smo odigrali najbolji mec u sezoni. Logicno je da neuigrana ekipa oscilira.

 

problem je u tome što mi ne osciliramo nego igramo loše od početka sezone, izgubili smo sve neizvesne tekme, nismo dobili nikog ozbiljnog, dobijali samo pacere a od istih i gubili (Igokea, Zadar). da, neki nagoveštaji se vide tu i tamo, ali uglavnom kroz individualna ostvarenja i nadahnića, timski smo nula....ovi što su prošli pripremni period kao i da nisu, tako deluje.

 

dok se mi uigramo ode voz....jedino ako se ne uigravamo za KLS.

Link to comment

istini za volju, na Pavloviću danas nisu svirali bar 3 ili 4 lične, i još neku nad kapitenom....al mi se ne sviđa što su igrači previše gestikulirali ka sudijama....dobro, ni Gašić ne ume da napravi pritisak na sudije i da reaguje kad treba, al zato ume nama da podigne pritisak, onako muški.

Link to comment

Mnogo preterujete u kritici. Pre samo 3 dana smo odigrali najbolji mec u sezoni. Logicno je da neuigrana ekipa oscilira.

 

Nisam siguran da nam je to najbolji meč ove sezone a i da jeste nije da smo lestvicu postavili visoko. Ljudi su sa pravom razočarani jer smo od ovakvog Zadra izgubili isključivo svojim glupostima i zato što nam je svaka pobeda mnooogo bitna.

Link to comment

ljudi, ekipa vam je opasno limitirana i pride skrpljena na rate. dva najbolja igraca vam nisu prosli pripreme sa ekipom - jedan od njih je pecao do pre 2 nedelje. svoje mesto u rotaciji ove sezone imaju likovi poput daloa, bogdanovic luke, milutinovica, bezbradice. trener vam je skroz odlepio. bez imalo zezanja, meni je i ovaj skor partizana iznenadjenje, bez obzira sto je liga bas slaba ove godine.

 

Kakav god da je tim Partizana za klasu je iznad tima Zadra. Odigrali su kurac od utakmice u najvazinjoj tekmi sezone i sad komotno mogu da rasformiraju ovaj jos uvek neforimiran tim.

Link to comment

Kako god, napravili smo užasnu budalaštinu ovim porazom, kojem je Dujan najviše kumovao. Ako hoćemo u F4 više mesta za kiks nema, plus pobede kod Krke, Cibone i verovatno Budućnosti su pod must.

Edited by Yoda
Link to comment

meni deluje vrlo verovatno da će biti još kikseva, imajući u vidu uigranost ekipe i deficite na pleju i pod košem. nekako mi ne deluje realno da ćemo, prekonoć i ničim izazvano, ući u seriju pobeda.

 

neko je pominjao ključne utakmice, a nama je sada svaka takva, ukoliko ne želimo da gledmo u nebo i čekamo neki rezultat ili da očekujemo milost od onih koji su već obezbedili plasman, ili će uskoro.

Link to comment

Ја мислим да ће вам требати пар недеља да се сложите сад кад су се Драган и Саша вратили, и кад заигра Мурић. Бићете јачи од Олимпије и мислим да ћете пре њих у 4. Ако сокићи буду с времена на време губили по коју можда се и побијете са њима за треће.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...