Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ljudi, ekipa vam je opasno limitirana i pride skrpljena na rate. dva najbolja igraca vam nisu prosli pripreme sa ekipom - jedan od njih je pecao do pre 2 nedelje. svoje mesto u rotaciji ove sezone imaju likovi poput daloa, bogdanovic luke, milutinovica, bezbradice. trener vam je skroz odlepio. bez imalo zezanja, meni je i ovaj skor partizana iznenadjenje, bez obzira sto je liga bas slaba ove godine.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

počinjem ozbiljno da sumnjam da dule/danilović/šilobad žele loše partizanu.

 

nemoguće je da ne postoji nijedan običan jeftini plej na tržištu. u to ne mogu da me ubede nikako..

Link to comment

ali bi onda morao da prizna da je pogrešio za Daloa, a to je izgleda jako teško DV-u. ne znam šta drugo ... ili teraju inat jedan drugom i ko jebe partizan (u šta mi je dosta teško da poverujem)

Link to comment

igramo kao invalidi, samo nam kolica fale, da se lakse krecemo

 

potpuno je neverovatno da nasi nazovi centri ne mogu da zaustave onu bedu koju Zadar ima pod kosem, prave im decu Sobin i onaj na K ne znam ni kako se zove....resenja u napadu su bila za nepoverovati, Tepa je imao jos jednu praznu tekmu, Pavlovic je srljao, kapiten je drzao koliko je mogao, Milutinov i Gagic su zasrali sve sto su mogli, Gasic statirao u kukuruzu....nema igre, nema organizacije, nema plana....sve se svodi na individualno nadahnuce koga danas nije bilo ni u tragovima

 

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk

Edited by Ted
Link to comment

verovatno cemo u nekom trenutku proigrati, a to ce biti trenutak u kome ce biti kasno za bilo sta, tamo negde u februaru npr....a lepo se namestilo, slabi Zadar, pa dve kuci, taman da se napravi iskorak

 

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk

Link to comment

inace Gasic je na kzs konstatovao da smo imali problema u organizaciji igre....sto je konstatacija u rangu one da covek bez noge ima problema sa kretanjem....ma nemoj!!! pa otkud to!!!

 

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk

Link to comment

ali bi onda morao da prizna da je pogrešio za Daloa, a to je izgleda jako teško DV-u. ne znam šta drugo ... ili teraju inat jedan drugom i ko jebe partizan (u šta mi je dosta teško da poverujem)

 

Nije do toga, ne bi onda pričao po konferencijama kako nam treba plej. To je indirektan napad na Danilovića a šta Danilović u svemu tome radi i šta o tome misli to verovatno ni on sam ne zna. O DV-u su ispisane stranice i stranice ali ništa manje ljigavo nije od Danilovića da bude predsednik kluba, da se ne oglašava i čak ni ne dolazi na utakmice. To je sramota isto kao kada DV napada sudije.

Link to comment

ima jos dosta da se igra - 14 meceva. olimpija koja je treca, nam bezi samo dve pobede, cedevita sutra da dobije buducnost se pridruzuje na istom odstojanju. koliko smo tragicno veceras izgledali, i kako u proseku ninasta ne licimo od pocetka sezone, uopste nismo u losoj poziciji  :fantom:

Link to comment

ima jos dosta da se igra - 14 meceva. olimpija koja je treca, nam bezi samo dve pobede, cedevita sutra da dobije buducnost se pridruzuje na istom odstojanju. koliko smo tragicno veceras izgledali, i kako u proseku ninasta ne licimo od pocetka sezone, uopste nismo u losoj poziciji  :fantom:

Olimpija vam bezi prakticno tri pobede jer ima skoro 30 razlike iz Ljubljane

Link to comment

ne treba uopste gledati tabelu, preduslov je da pocnemo da licimo na tim, bez toga nema leba, sta god drugi da igraju....ponovicu stoti put, nismo dobili ni jednu iole kvalitetnu ekipu od pocetka sezone (ne racunam onu prijateljsku pre par dana)....pogledajte koga smo dobili pa izracunajte kakve su sanse....jos cekamo na pobedu protiv ekipe koja nesto znaci....a trebace nam vise takvih pobeda da bi se primakli f4

 

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk

Edited by Ted
Link to comment

igramo kao invalidi, samo nam kolica fale, da se lakse krecemo

 

potpuno je neverovatno da nasi nazovi centri ne mogu da zaustave onu bedu koju Zadar ima pod kosem, prave im decu Sobin i onaj na K ne znam ni kako se zove...

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk

Краљевић ако мислиш на центра Задра.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...