Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

liga je toliko losa da ste sigurno u 4, a onda je sve moguce

poslednje sto zelim je polufinale zvezda-partizan,a glavni razlog nije vas kvalitet

nadam se da ste treci na kraju, finale bi svakako bilo sa manje tenzije

jbg, svei da partizan nema ni dinara, za plate milutovica i bogdanovica moze se dovesti kakav takav plej, a ova dvojica svejedno ne sluze nicemu

Meni je neshvatljivo , da ne mozemo da dovedemo pleja makar kalibra ovog Florensa, koji sigurno igra za smesne pare ... a igracki(rezultatski) bi puno znacio

Link to comment

ne uklapa se, to mora da bude jedno specifično biće, unikatno u svakom pogledu, ne rastu taki na grani, valja sačekati i dobro odmeriti, jutro je pametnije od noći, ne seći preko kolena, preko preče naokolo bliže

Link to comment

Meni je neshvatljivo , da ne mozemo da dovedemo pleja makar kalibra ovog Florensa, koji sigurno igra za smesne pare ... a igracki(rezultatski) bi puno znacio

takodje. vama bi ozbiljna nadogradnja bio i prosecan aba plej, a za to se svakako moze naci nacin da dovedete

cak i ona teorija gde vas je vujosevic hteo prestaviti kao isuvise siromasne da dovedete i nekog tako prosecnog igraca, polako pada u vodu, jer sezona tece li tece

na stranu, sto smatram da postoji kamara igraca (na toj poziciji) koja bi vama znacila, a bili bi spremni da igraju za nepostojecu stipendiju

Link to comment

ne uklapa se, to mora da bude jedno specifično biće, unikatno u svakom pogledu, ne rastu taki na grani, valja sačekati i dobro odmeriti, jutro je pametnije od noći, ne seći preko kolena, preko preče naokolo bliže

Da , prosle godine je Bezbradica prosao 12 krugova paklenih proba , ove godine onaj nesrecni Grk ...

Edited by Geo
Link to comment

to samo govori o psiholoskom stanju ekipe, imaju poverenja u sebe taman koliko i mi u njih....ni oni ne veruju da nesto mogu, a igra bez popunjene pozicije pleja i bez ikakve organizacije samo doprinosi utisku....jos kolo ili dva i ne treba ni dovoditi bilo koga, bacanje para

 

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk

Link to comment

Da , prosle godine je Bezbradica prosao 12 krugova paklenih proba , ove godine onaj nesrecni Grk ...

ali oni nisu na poziciji crnca....koji mora ispuniti specificne uslove, od kojih je igranje za dz samo jedan

 

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk

Link to comment

Ali sve mi je asno ne umeti igrati, nemati pleja, blalala, ali ovako izvoditi slobodna, e to mi nije jasno, ali nikako

Vidis, meni je to nekako lakse da shvatim (jbg desi se i takav dan) ... ALi da imas evroligaske ambicije i pritom u sastavu nekoliko ozbiljnih igraca (prosle godine Kinzi, Bogdan ... ove Macva,Pavlovic) i da istima ne pridruzis bilo kakvog plejmekera , mi stvarno nije jasno ...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...