Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

dobar igrac, ali konstantno ima probleme sa kolenima, zbog cega je i raskinuo ugovor sa Zalgirisom na pocetku sezone, brzo posto je potpisao za njih.

NBA skauting izveštaj: otprilike je fantastisch pogađač, ali ne igra odbranu. :-/
Link to comment

prve asocijacije na opis - lenjoguzi dzerels & olivijer lefajete. s jednim takvim, koliko god los bio u odbrani, postajemo konkurentniji ex-komsijama.

s maricem bi to vec bila perverzija.

Link to comment

Slaba vajda od Marica i nekog lenjoguzog™ ukoliko prsnemo od Zadra ili Buducnosti (ili obe), sto je prilicno realan scenario nakon Duletove nove budalastine i izvesne kazne za istog.

Edited by Yoda
Link to comment

Sad kažu da nije. Što ne znači da neće

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2014&mm=12&dd=08&nav_id=933626

 

 

 

jel moze ovo na neki drugi topic? stvarno pocinje da smara stalno prezvakavanje iste teme godinama maltene vec.

 

 

Jel može ovo teranje sa topica malo suptilnije?

 

Tema se preživa samo kad je aktuelna. Smara to što je često aktuelna, ali za to nisu krivi forumaši koji  komentarišu  trenera KK Partizan na topicu KK Partizan

Edited by levi
Link to comment

Tema se preživa samo kad je aktuelna. Smara to što je često aktuelna, ali za to nisu krivi forumaši koji  komentarišu  trenera KK Partizan na topicu KK Partizan

 

ima tema za to na delu foruma predviđenom za takve teme

Link to comment

ma naravno, zasmetalo mi jes sto umesto da ljudi ovde pricu o antilopi pavlovicu, te njegovoj fenomenalnoj ulozi i u nasoj odbrani sinoc, krece ista prica koja se moze citati na svakih 10 strana otprilike na dosadasnjih 250 na istom ovom topiku.

Link to comment

Teranje neprijatne teme, daleko od očiju

 

Imamo temu za njegova i Čovićeva uzajamna luđenja i prepucavanja. A kad dobije tehničku na utakmici to nema veze /samo/ sa Čovićem

Edited by levi
Link to comment

to je nesportska tema i mesto joj je na SZD

 

ovde se držite sportskih tema, antilope Pavlovića, Tepare i dece.

 

ja razumem tu organsku potrebu koju ste formirali tokom protekle decenije da se pecate na SVE što u sebi sadrži inicijale DV, ali probajte da poštujete našu želju da se ova tema ne truje vašim niskim strastima. 

Link to comment

Meni tema ne smeta. Ja mogu o Duletu da citam dan i noc. Ali zbog cega bezveze insinuiras da neko nekoga tera sa topika? To je ovde kaznjivo, ako se ne varam. Na KKP temi ima da vlada lepo ponasanje i da se cuje cvrkut ptica. Prestanite da se svadjate svako malo. Evo, from my part, harper je na total ignore.

 

 

Potpuno je off topik i ne planiram da posvetim ni jedan vise post osim ovoga ovoj temi, ali sad kada sam te ovde uhvatila, Musline, samo jedno pitanje. Ostalo mi na dusi. Ako bih ja bila prijateljica Nikole Milutinova na primer i ako bi mi se on zalio da je slabo skakao jer su mu krute patike ili tako nesto, lupam sada, i ako bih mu ja rekla nesto tipa "Boj ne bije svijetlo oruzje..." ili "U Mandusica Vuka svaka je puska ubojita", da li bih ja njegove protivnike iz te partije proglasila otomanskim tlaciteljima? Ako mozes odgvori tako da najkrace oduzimamo prostor na temi. Hvala!

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...