Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

jedina mana u ovoj analizi je što nama™ promena kriterijuma apsolutno nije trebala. kkp je imao komotno vođstvo, tekma je išlo mirno i relaksirano, i ako se to za ovaj partizan može reći, rutinski.

Nisam baš siguran, šut za 3 nije išao situacija ispod koša nam je bila konfuzna, DV je hteo upravo isti kriterijum kao za Kešelja kad je dao koš uz faul, za Pavlovića je to zicer imajući u vidu odbrane Mege, nema ko da ga ozbiljno čuva a da ga ne "bije".

 

Isključenje DV je bilo na 8poena + dodatno bacanje za Kešelja. Sa onom oscilacijom igre KKP-a naročito ispod koša, a sa dodatnom pretnjom da se Mega raspuca za trojkama svašta bi bilo. KKP-u je odgovarala igra sviranje svakog kontakta i odbrani i u napadu - DV je svojim isključenjem bukvalno uputio sudije na taj kriterijum. Nakon njegovog isključenja kriterijum je bio sviranje svakog kontakta što odgovara snažnijim i iskusnijim košarkašima koje bar za jednog više ima KKP od Mege.

 

Zanimljivo mi  na kraju bilo, Milojević uopšte nije bio nesretan sa ovim porazom, kao da ga je prirodno očekivao, malo mi to čudno bilo gledajući mu izraz lica kad se pozdravljao sa Gašom.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Blic pise da potpisujete Marica. Sve se nesto nema para, a smesi vam se najjaci tim u poslednjih x godina...

 

Ajde što pisanje blica uzimaš zdravo za gotovo ali zašto tvrdiš da imamo para kada je potpuno očigledno da ih nemamo? I što se uopšte dozvoljava ovakvo pisanje? 

 

Što se isključenja tiče,ja mislim da nema to neke veze sa kriterijumom ili utakmicom generalno kako je on zamislio da se odvija nego je on sebi utuvio u glavu još pre utakmice da će da ga kradu i kad vidi neku odluku protiv njega,prsne bezveze. Bar je takav moj utisak. 

Edited by theanswer
Link to comment

nije ni vujosevic toliki paranoik da bi umislio da ce da kradu partizan protiv mege u pioniru. a ogroman je paranoik.

 

Ja baš mislim da jeste. Ali kažem,moj utisak,jbg teško ćemo mu sad ući u glavu da znamo o čemu razmišlja.

 

Što se onog dela koji je neko spomenuo sa minutažom Vanje tiče,ja sam u nekim momentima u četvrtoj priželjkivao i Milutinovića umesto Gagija. Gledam statistiku i mislim da je 24min za njega puno u ovom trenutku. Mora to da krene od 10,15 pa da ide na više do kraja sezone,problem je što je nama svaka pobeda biti ili ne biti i mora se smanjiti razigravanje igrača a nemam sumnju da će Gagi biti na svom nivou do kraja sezone.

Link to comment

Potencijalno ime je Maalik Wayns. Kojote. Prijem.

 

dobar igrac, ali konstantno ima probleme sa kolenima, zbog cega je i raskinuo ugovor sa Zalgirisom na pocetku sezone, brzo posto je potpisao za njih.

Link to comment

nije ni vujosevic toliki paranoik da bi umislio da ce da kradu partizan protiv mege u pioniru. a ogroman je paranoik.

 

Teško se podnosi Top 16. Deluje to na nerve.

Link to comment

Theanswer, možeš molim te da udaraš razmak posle znakova interpunkcije? Moooolim te.

 

Hah, mogu da pokušam :D To je kao da ja tebi sad napišem da ti fale znakovi interpunkcije kod molim te :)

Edited by theanswer
Link to comment

jebi ga, ne može čovek da dopusti da ti budeš jedini koji to radi... mislim jedini koji piše totalno bez ikakve veze sa životom. umesto da se raduješ, ti ga napadaš.

Ko je tebe dirao :(

Link to comment

Teško se podnosi Top 16. Deluje to na nerve.

hezuzek, ja znam da je konacno doslo 5 minuta slave za ciganjske patkometre, ali zbilja verujem da cak i ludi dule ima dovoljno funkcionalnih sivih celija da pamti prethodnu deceniju.

 

meni kod dula smeta to selektivno ludilo, trika nema da bi se onako zaletao ili davio pavlovica, buduci da zna da bi ga ovaj odvojio od zivota.

to rade samo sline, nikako ludaci, vec bezobrazni, losi ljudi.

a nasi klinci sigurno ne zasluzuju takav tretman.

za sudije mi se pak jebe, belosevica pamtim po zlu jos od onih serija protivu buducnosti, a svakako ima sve mehanizme da se odbrani od dula i slicnih, pa nek ih vala svaki put iskoristi.

Link to comment

Ima nešto specifično u Partizanu - baš smo se navikli na rano uvođenje igrača u tim, i to ne da se zajebavaju u 39. minutu, nego baš da ozbiljno igraju. I onda se već 2 godine čudimo kako Milutinov ne napreduje (da, mislio i ja da će bolje da se razvija), a onda pogledam.... Godište mlađi od Nenada Miljenovića koji tek počinje da igra ozbiljnu košarku. Godište mlađi i od Bojića juniora (odličan momak, ne znam što ga neko ne gleda malo ozbiljnije), dve godine mlađi od Turčina Čantekina (to jebeno jurenje prečice preko Turske....). Godiše stariji, ali zapravo samo 2 meseca (!) od hipertalentovanog Jokića, ali koji takođe tek treba da zaigra ozbiljnu košarku.

 

Cenim da će za godinu dana Vanja Marinković već biti rutiner od koga se očekuje rešavanje naizvesnih završnica. U EL, nadam se.

Link to comment

Ima nešto specifično u Partizanu - baš smo se navikli na rano uvođenje igrača u tim, i to ne da se zajebavaju u 39. minutu, nego baš da ozbiljno igraju. I onda se već 2 godine čudimo kako Milutinov ne napreduje (da, mislio i ja da će bolje da se razvija), a onda pogledam.... Godište mlađi od Nenada Miljenovića koji tek počinje da igra ozbiljnu košarku. Godište mlađi i od Bojića juniora (odličan momak, ne znam što ga neko ne gleda malo ozbiljnije), dve godine mlađi od Turčina Čantekina (to jebeno jurenje prečice preko Turske....). Godiše stariji, ali zapravo samo 2 meseca (!) od hipertalentovanog Jokića, ali koji takođe tek treba da zaigra ozbiljnu košarku.

 

Cenim da će za godinu dana Vanja Marinković već biti rutiner od koga se očekuje rešavanje naizvesnih završnica. U EL, nadam se.

 

Ali i vršnjak sa Jusufom Nurkićem koji je u NBA.

 

I ako spadne na komparacije sa Čantekinom i Bojićem, uz dužno poštovanje za obojicu,onda stvarno ne mora da se trudi. Dečko je talenat izvan serije, koji se pojavljuje jednom u pet godina i ređe; povremeno samo izbije vatra iz njega; kad skoči kao da je visok 2,30. Meka ruka, asistencija, sve ima. 

 

Doduše, fali mu malo mesa, ali telo će izgraditi. Da li će izgraditi karakter, e, to je već druga stvar. Zato sad i gleda u Nurkićeva leđa. i bolje mu je da gleda u njih i bude nezadovoljan, nego da se odmerava sa ABA prospektima.

Link to comment

hezuzek, ja znam da je konacno doslo 5 minuta slave za ciganjske patkometre, ali zbilja verujem da cak i ludi dule ima dovoljno funkcionalnih sivih celija da pamti prethodnu deceniju.

 

meni kod dula smeta to selektivno ludilo, trika nema da bi se onako zaletao ili davio pavlovica, buduci da zna da bi ga ovaj odvojio od zivota.

to rade samo sline, nikako ludaci, vec bezobrazni, losi ljudi.

a nasi klinci sigurno ne zasluzuju takav tretman.

za sudije mi se pak jebe, belosevica pamtim po zlu jos od onih serija protivu buducnosti, a svakako ima sve mehanizme da se odbrani od dula i slicnih, pa nek ih vala svaki put iskoristi.

 

Pamtio ili ne pamtio, on nije u stanju da podnese Zvezdin uspeh u bilo kom vidu, to mu je potpuno nepodnošljivo.

 

Pa na poslednjoj KZS pola vremena je pričao o Zvezdi umesto o svom timu, a da mu se s naše strane niko bukvalno mesecima nije obratio ni na koji način, iz kluba ga preskaču ko povraćku na drumu pa nas opet ne vadi iz usta. Napredovanje bolesti je golim okom vidljivo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...