Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

u toku tekme sam jednom trenutku i ja ovo pomislio , ali ... zašto je on van treninga ? nije bio povređen, sigurno je trenirao. očekivao je nei angažman, morao je biti spreman.

Mislio sam na rad sa saigracima , utakmice u nogama ... ne prevashodno na fizicku pripremljenost

Edited by Geo
Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Btw, glavni utisak sa večerašnje tekme je to da je dolaskom Pavlovića napuštena bilo kakva ideja o kolektivnoj igri, čovek je igrao bukvalno sam uz Tepića.

Link to comment

Btw, glavni utisak sa večerašnje tekme je to da je dolaskom Pavlovića napuštena bilo kakva ideja o kolektivnoj igri, čovek je igrao bukvalno sam uz Tepića.

Covece , imali smo 22 asistencije , malo ? To sto je on jedini u ovom timu(spolja), sto ume sam da izmisli poene je samo kvalitet vise i sto ga ne koristiti ...

Link to comment

Covece , imali smo 22 asistencije , malo ? To sto je on jedini u ovom timu(spolja), sto ume sam da izmisli poene je samo kvalitet vise i sto ga ne koristiti ...

 

Stvarno ne znam, nisam pratio statistike, gledao sam tekmu. Svaku situaciju kad je bilo gusto u rezultatskom smislu rešavao je solo, ulazom ili trojkom, imao je čak ona dva vezana koša uz faul u 4/4 valjda.

Link to comment

jebi ga, ne može čovek da dopusti da ti budeš jedini koji to radi... mislim jedini koji piše totalno bez ikakve veze sa životom. umesto da se raduješ, ti ga napadaš.

Link to comment

Stvarno ne znam, nisam pratio statistike, gledao sam tekmu. Svaku situaciju kad je bilo gusto u rezultatskom smislu rešavao je solo, ulazom ili trojkom, imao je čak ona dva vezana koša uz faul u 4/4 valjda.

Onda si gledao samo zadnju cetvrtinu ... Naravno da ce najbolji igrac preuzimati odgovornost , posebno kada ga ide ... Mnoge neizvesne zavrsnice ove sezone smo izgubili, jer nam je falio barem jedan sto zna i moze ™ kada ostalima ne ide bas ...

 

p.s. Statistiku sam izvukao , cisto da se sve ne svodi na moj utisak a ne sto smatram da je ona najbitniji i jedini pokazatelj ...

Link to comment

Stvarno ne znam, nisam pratio statistike, gledao sam tekmu. Svaku situaciju kad je bilo gusto u rezultatskom smislu rešavao je solo, ulazom ili trojkom, imao je čak ona dva vezana koša uz faul u 4/4 valjda.

 

ili kako je to pejsi dobro opisao

 

vi se tu malo dodajte a onda dajte salu, on zna. 

 

to pričamo o četvrtoj četvrtini. pre toga je ipak bilo kolektvnije.

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Mislim da je Tepi najvise laknulo sto on vise nije taj, koji mora da igra 1:1 na kraju napada (kada ne prodje dogovorena akcija)! Sto se uostalom i videlo u njegovom ucinku veceras, mnooogo je korisniji/efikasniji u napadu iz drugog plana™ ...

 

p.s. +/- Tepa 22 , Dallo -13 ... naravno, kod ozbiljnijih protivnika ce on biti i dalje nedovoljan ,odnosno i dalje stoji da je umesto imena Dallo, potrebno neko malo ozbiljnije ...

Link to comment

Stvarno ne znam, nisam pratio statistike, gledao sam tekmu. Svaku situaciju kad je bilo gusto u rezultatskom smislu rešavao je solo, ulazom ili trojkom, imao je čak ona dva vezana koša uz faul u 4/4 valjda.

Ako si imalo trener od iskustva (pa makar bio i pomoćni sa instrukcijama glavnog iz tunela) naravno da ćeš forsirati igru na ulaz najboljeg igrača s'obzirom da će sudije korigovati kriterijum nakon diskutabilnih odluka iz 3/4 četvrtine. U prvih 30sec 4/4 sudije su već svirale dva faula na način da će svirati svaki takav kontakt kao faul - pa ako to kao zamenik trenera ne ukapiraš onda nisi ni za navijača na košarkaškoj utakmici. Gaša je odlično zamenio DV-a u onome što je DV zamislio, onaj performans Toše i DV nije slučajan, DV je promenio kriterijum suđenja baš na onaj način kako odgovara Saši Pavloviću.

Link to comment

onaj performans Toše i DV nije slučajan, DV je promenio kriterijum suđenja baš na onaj način kako odgovara Saši Pavloviću.

 

jedina mana u ovoj analizi je što nama™ promena kriterijuma apsolutno nije trebala. kkp je imao komotno vođstvo, tekma je išlo mirno i relaksirano, i ako se to za ovaj partizan može reći, rutinski.

Link to comment

Jedva čekam kad Sale, Gagi i Edo krenu da "utrojavaju" neke mučenike. Uh, koja je Saša strvina. Kako se onoliki Kešelj odbio od njega.

Edited by MayDay
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...